Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! A mélyebb vagy magasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A mélyebb vagy magasabb hangú nők vonzóbbak?

Figyelt kérdés

2012. máj. 31. 20:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire mély, és mennyire magas.

Hívj fel és megmondom, hogy tetszik e a hangod :)

2012. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szinte mindegy. aki tetszett, annak a hangját is szerettem.
2012. máj. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
A mélyebb hangú hölgyek élőbeszédben és telefonban is határozottabbak, és a domináns szerepre is hajlamosabbak. A magasabb hangszínű hölgyek törékenyebbek, és sokszor nyávogósabbak, nem kitartóak! Persze mindig vannak kivételek, de nagy átlagban igaz a fenti állítás!
2012. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%
hát azért elég visszataszító ha egy lánynak mély hangja van.
2012. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
vékony
2012. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Vékony, de ne cincogjon. Volt már, hogy buszon beszélgetett egy csaj mellettem barátnőjével, és a hangjába beleszerettem :) azóta se láttam.
2012. máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nekem az átlagnál talán egy kicsit mélyebb,de nőies.

2012. máj. 31. 20:40
 8/15 anonim ***** válasza:
én is volt már h bizonyos gyönyört éreztem amikor egy konkrét lány hangját v nevetését hallottam. de nem a hangszín miatt.
2012. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is az átlagnál mélyebb:) Egyszer telefonáltam, és mondta a srác hogy azt a mindenit de fülledt szexi hangom van, tuti valami magas, fekete hajú szépség vagyok xD Az első kettőt eltalálta! xD
2012. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha nem az a ''tipikus'' zsidó orrhang, ami uralja a médiát, akkor nem gáz. De azt kimondottan rühellem, amit a rádióból hallani. Olyan, mintha meg lennének fázva...
2012. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!