Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartja valaki fontosnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CMD kérdése:

Tartja valaki fontosnak, hogy a párjának legalább olyan (vagy magasabb) szintű iskolai végzettsége legyen, mint az övé?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy diplomás létére diplomás barátja/barátnője legyen, esetleg még azon belül, hogy pl. orvosnak orvos, vagy hogy egy egyetemistának egyetemre járjon a barátja/barátnője, ne csak érettségije legyen, vagy szakmunkása.


Vagy egy érettségizettnek, hogy a barátja/barátnője is érettségizett legyen, ne szakmunkás. De akár lehet az is, hogy habár ő érettségizett, de mégis ragaszkodik a diplomásokhoz.


És így tovább, vannak még kombinációk. De szerintem lehet érteni, mit kérdezek.



2012. máj. 27. 16:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Én nem tartom fontosnak, csak azt, hogy értelmes ember legyen, ne egy IQ bajnok csaj. Bár a kettő között lehet kapcsolat, de egy érettségizett csaj is lehet értelmesebb, mint egy diplomás, így inkább ez számít, nem a képzettség.
2012. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem fontos,szerintem ez hülyeség.
2012. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
szerintem ha szeretik egymást szerelmesek egymásba akkor ez mindegy,azért nem kell a másikat lenézni mert nincs olyan magas végzettsége.Valakinek azt a munkát is meg kell csinálni.
2012. máj. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
15%

Szia!

Nekem csak az fontos, hogy legyen annyi esze, mint nekem,nem érdekel,hogy diplomás-e.

2012. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%

Nem!

ez egy hülyeség, ha ez alapján kell valaki.


ez olyan hogy ha nekem egy 10 millás BMW-m van akkor neki is legyen.

2012. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Én fontosnak tartom, és nem érdekel ki mit gondol.

Először is, úgyis a hozzám hAsonlókkal hoz össze a sort, mivel nem sokat járok el, ha meg igen akkor értelemszerűen azokkal akiket már ismerek és hát hol ismerkednék ha nem az iskolámban vagy azokon a helyeken ahol velem azonos érdeklődésű emberek vannak? Nagyon ritka, hogy tőlem teljesen más műveltségű emberrel futok össze komolyabban.

Másodszor, azért ha valakit felvesznek egy jobb egyetemre, akkor az remélhetőleg nem hülye. Az hogy bunkó/pont veled nem ért egyet/unszimpatikus, nem zárja ki, hogy okos legyen. Másrészről pedig nem az intelligencia a probléma itt, hanem az, hogy totál más az életünk. Ha én pl atomfizikus vagyok, akkor mennyi közös témánk lenne egy kőművessel? Hacsak nem az atomfizika a titkos hobbija, akkor nem sok. Két teljesen különböző világban álnénk.

Harmadszor, akármennyien mondják, hogy a végzettségnek nem sok köze van az emberhez, nem még jó tapasztalatom NEM volt. Minnél kisebb valakinek a végzettsége, annál rosszabb tapasztalatom volt vele. A helyi szakmunkásképző mellett tanítási időben elmenne életveszély... Sajnálom, hogy így van, de errefelé ez tény. Erről ennyit. A tapasztalataimról meg nem én tehetek.

Azt viszont nem szeretném, ha azonos területen tanulnánk, mert szeretek valamiben én lenni a jobb, az érdekes. Persze ez fordítva is így van, a párom is érdekes és jobb lenne velem szemben, mert olyat tanul amihez meg én nem értek.

2012. máj. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%
Engem nem érdekel a végzettsége, az intelligencia az születési adottság
2012. máj. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

A végzettsége nem fontos, de csak olyan emberrel kezdek, akit értelmesnek tartok.

Nekem nem jönnek be az olyan férfiak, akik két mondatot sem tudnak nagyon durva helyesírási hibák nélkül leírni, vagy épp nem tudják normálisan, értelmesen megfogalmazni a mondanivalójukat.

Egyébként orvosi egyetemre járok, barátomnak OKJ-s papírja van.

2012. máj. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Bennem az fogalmazta meg a kérdést, hogy itt vagyok én, egy egyetemista.


Most belegondolván, hogy mondjuk lenne egy érettségizett barátnőm, aki már dolgozik.


És hogy ez, tehát, hogy ő dolgozik, én egyetemre járok, teljesen más az életünk, másképp élünk. Ő minden nap menne 8-ra dolgozni, 4 után hazajön, és havonta hazavisz egy bizonyos, konkrét összeget.


Nekem az óráim más-más időpontban vannak, amikor meg szabadidőm van, ilyen-olyan egyetemi rendezvények, akkor diákmunka, nyáron külföldön dolgozom, az eléggé megdob pénzzel, ellenben év közben a diákmunkából kevesebb jön be, mint neki, stb.


Tehát, hogy teljesen más lenne az életvitelünk. És lehet ez kiütközne idővel.

2012. máj. 27. 17:18
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
Sokan lázadoznak egyébként ez ellen, hogy valaki diplomásként csak diplomás társat akar, de higgyétek el, annál sokkal magasabb a mérce, aki az IQ-t nézi.
2012. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!