Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha 1 kicsit félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha 1 kicsit félénk szorongásos fiú, oda menne hozzátok beszélgetni . (? )

Figyelt kérdés
Akkor elhajtanátok, kiröhögnétek vagy beszélgetnétek vele ?
2012. máj. 31. 23:50
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:

Te csak végletekben gondolkozol?:D

Nincs normális de nem önbizalomhiányos pasi? :D Ezek szerint én megfogtam az Isten lábát mert találtam egyet. :D

2012. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:

Különbözö lelki világok léteznek kiscsaj. Majd ha betöltöd a 20-at akkor talán kezded majd kapizsgálni. De aztán azt is ki tudja... :) De ha már elmúltál annyi, akkor meg külön szomorú hogy így beszélsz más emberekeről :D

Egyébként meg teljesen igazad van, a természetben is az erősebb kutya bszik. Csak azt hittem emberek vagyunk :)

2012. jún. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok..

Tudom, különbözőek vagyunk- éppen ezért nem kell, hogy bejöjjenek nekem az életképtelen pasik. Teljesen fölösleges azon hőbörögni, hogy valakit idegesít a teszetoszaság.

2012. jún. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:

Rendben, végső soron teljesen igazat adok Neked.

Csak ne feledd hogy meg van annak is az oka hogy ki miért, hogyan és ki/mi miatt szorong. Mint ahogy annak is hogy te ilyen sekélyes vagy. Nekem meg az érzelmileg feles csajok nem jönnek be. Egyébként régebben én is ilyen szorongó voltam 20 éves koromig. Utána rájöttem a nagy igazságra: kevés a rendes nő, de viszont szexelni kell! Ez hajt ma is: kezdeményező tipus lettem de szemétládának titulálnak, mivel általában 1-2 hét szex után azt mondom "bocs nem megy tovább". :D

2012. jún. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
És én vagyok sekélyes mert nem jövök össze olyannal, aki taszít.. :D
2012. jún. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
Nem, azért mert esélyt sem adsz annak akiben több van. Én sohasem hitegettem senkit kapcsolattal és érzelmekkel. A szex az szex mindenkinek ezt mondom. Viszont csak hogy tudd, akibe beleszerelmesedem azzal még mindig ugy vagyok mint régen: egy töketlen tinédzser leszek :D De ez csak hormonháztartás :D Tehát aki igazán szeret annak csökkennek a férfias tulajdonságai ha veled van. Ez már csak biologia
2012. jún. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
76%

Persze, hogy nem adok/adtam esélyt olyannak akinek sem a kisugárzása sem pedig az attitűdje nem jött be- hiába nézett ki jól ha egyszer majd összeszarta magát. Egy ilyen emberrel mégis hogy lehetne normális kapcsolatot kialakítani? Saját magát a kedvesén keresztül határozza meg és állandóan szerencsétlenen lógna.. Ez így minden csak nem egészséges lenne.

Egyáltalán nem értek egyet azzal, hogy a férfiak ha érdeklődnek valaki iránt, szoronganának- sőt! Olyankor kell igazán összeszedniük magukat, hogy megmutassák, rátermettek a feladatra.

2012. jún. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
Így van! Olyankor kellene megmutatni. De szoronganak. :D
2012. jún. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
Aki szerelmes az gyengébb. Ez a nagy igazság. Mondjuk te már mai csirke vagy, végülis már én sem tudhatom mi játszódik le a fiatalabbak fejében. Amugy 28 vagyok, tehát viszonylag régebben voltam már annyi idös mint te... Ez lehet itt a probléma. Érzelemmentesség rulez?
2012. jún. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:

Most nézem hogy én igazából csak ezen a mondatodon akadtam fennt: "Szívem szerint jól pofán verném, hogy emberelje meg magát de nagyon gyorsan"

A lényeg amit mondani szeretnék hogy ne verekedj mert egyszer kifoghatsz egy olyan istenverte állatot aki tényleg rendesen szájba vág :/ És állj nyitottabban az emberekhez. :D

peace love weed

2012. jún. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!