Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha 1 kicsit félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha 1 kicsit félénk szorongásos fiú, oda menne hozzátok beszélgetni . (? )

Figyelt kérdés
Akkor elhajtanátok, kiröhögnétek vagy beszélgetnétek vele ?
2012. máj. 31. 23:50
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:

Nem, szó sincs itt érzelemmentességről. A saját példánkból indulok ki és nem érzem, hogy a párom "gyengébb" lenne velem szemben annál, mint mikor csak barátok voltunk. Mondjuk igaz, ő nem szorong. Úgy veszem észre, még talán határozottabb is- bár velem szemben nem mert a kapcsolatunkat már megalapoztuk egy közel két éves barátsággal, ahol úgymond kialakultak az erőviszonyok. :)

Egyenrangú felekként kezeljük egymást és nincs egyértelműen erősebb és egyértelműen gyengébb- bár tudom, hogy a fenti esetben nem erről a gyengeségről-erőről beszéltél. A köztünk lévő dominancia alakulása ciklikus.

2012. jún. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
Nem verekszem:) "Szívem szerint.." A szívem- nem az eszem és nem is teszem. Csak jó eljátszadozni a gondolattal, hogy fültövön csapom és mint valami katonai kiképzőtáborban a képébe üvöltök, hogy "Légy férfi!!". :D Hátha akkor helyre billene valami. De sajna nem tehetem:/ :)
2012. jún. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
Meglehet valaki élvezné is. Bár az már csak perverzió kérdése. :D
2012. jún. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetek vele. Miért hajtanám el?
2012. jún. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:

A fenébe...

Amiket itt elolvastam dúrva, de komolyan. Ngayon berezeltem, oda megyek valakihez és annyira tetszik mire oda érek hogy lefuladok erre az várna hogy ,,mit akarsz? napucolj innen vagy... jobb esetben ennyivel meguszom vagy tényleg jól képen vág,, ez f.sza, bocs lányok, rám még várnotok kell, nekem ennyit nem ér. És akkor lehet csodálkozni hogy ennyi olyan kérdésel van teliami már büzlik az önbizalomhiányosoktól. Hát én meg is értem, ki szeretne egy vadállattal lenni, aki a maszk mögöt bújkál, de közben oda ál egy domináns f.sz és akkor már elakad a nyála, de mondjak valamit, azok a domináns f.szok csak a p.nátokat akarják, aztán olyan idősen már b.szhatjátok a biztonságot, amit lehet az biztosított volna aki dadogva odament ti meg elhatottátok az helyet hogy egy kis esélyt adtatok volna neki. És itt jön az hogy az olyan történetek uttán nő az ,,aglegények,, száma és emiatt a normálisabb lányoknak se jut mindég mert félnek hogy az a lánycsak egy maszkot hord...

2012. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:

25* válaszoló voltam

A helyesírásért bocs, az a ,,kiütném a fogát,, csaj nagyon felhúzót, hova süllyed még a világ, mindenki ilyen hivatalos r.banc lesz?!

2012. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:

25* válaszoló vagyok

Most tényleg lányok mit akartok? mit vártok az élettől? esélyt nem adtok, aki meg már érezné adolgok értelmét meg rég elkéset mert már nem tud bízni, elgondolkodtató. És erre azt kell mondjam b.sza meg avilág meg a vezetői hogy ilyen elb.szot dolgot nyertek, mert a pénzéhségükel olyandolgokon is változtatnak ami az egyszerű* ember számáraakár a legbelső magánéletét is megtörheti...

2012. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
És ebbe az a legszebb hogy 18 évesen látom így a dolgokat és néha bánnom hogy feltudom fogni. Aztán lehet jönni kis pisis nem tud semmit, hát írd. Én meg majd vissza írom hogy b.zd meg te még akkor ennyit se tudsz!
2012. jún. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:

Husi!! :D

Ha valakinek nem jön be, hogy egy férfiatlan kölyök vagy, bandukolj el lenyelve a haragod. Nem a világot kell gyűlölni mert nem tudod felkelteni a másik érdeklődését hanem talán rágyúrni az erősségeidre és önhipnózissal elérni, hogy elhidd magadról, igenis vagy valaki. Ha lehajtott fejjel, szipogva, dadogva mész oda egy lányhoz, nagy az esély, hogy nem vesz komolyan.

Tegyél ellene, ne hisztizz!

2012. jún. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
á-á-á sok különös leszólításról hallottam már de olyanról még nem amit nem lehet egy kicsit megtolni annyival hogy, azt mondaná akár a lány hogy ,,gyere hívj meg valamire és beszélgessünk,, nem pont ezt de hasonló, ugyanis nem hiszem nem lehet úgy beszélni egy embertárssal mintha magaddal beszélnél tükör előtt...
2012. jún. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!