Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha láttok egy buliban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha láttok egy buliban egy srácot aki látszólag nem tud senkivel beszélgetni, csak járkál kínjában fel le vagy üldögél egyhelyben szánakoztok vagy megnézitek de nem igazán érdekel?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért érdekelne bárkit is? Buli van, mindenki úgy be van baszva, hogy az orráig sem lát, miért nem jön ide és beszélget mindenkivel?
2012. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

en oda szoktam menni dumalni, kb barkivel tudok beszelgetni es szeretem ha valaki feloldodik tarsasagomban :) engem pont az olyanok szlktak erdekelni, akiket mas le se szar.. :)

16/fiu/bi

2012. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!