Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is problémái vannak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is problémái vannak az alvással, mert az agya folyton a csajokon jár?

Figyelt kérdés

Halihó!

Nem aludtam egy szem hunyást se, mert nem tudom abbahagyni a gondolkodást...

Most kezdek sikeres lenni a lányoknál (már kicsit félelmetes, hogy ennyire beindult minden), de még mindig ugyanolyan rossz mint mikor egy lúzer voltam :/

Nem tudok aludni, főleg így szünetben... emiatt...

Már olyan ideges lettem szét dobáltam az ágyneműmet, levetkőztem gatyára és kimentem futni egy kört a ház körül! (rövidnadrágot szerencsére felvettem)

Aztán rohadt hideg volt kint és most köhögök mint egy szamár! ... Hát ezt nem hiszem el...


Nyugtassatok meg, hogy nem csak én vagyok így ezzel? És nem csak én leszek ilyen idegbeteg ettől? Mi a megoldás? Nyugtatózzam be magam????


F/18



2012. jún. 1. 04:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem inkabb dugjal
2012. jún. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Killerdecsy ***** válasza:
Smárold le az egyiket,és nyugodttabban fogsz tudni aludni :)
2012. jún. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Menj végig rajtuk szép sorban, amíg el nem fáradsz.
2012. jún. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Dottorre ***** válasza:
Addig örülj, amíg csak a csajok miatt nem alszol. Később majd nem fogsz a munkahelyi dolgok, a család, a feleség, a gyerekek miatt, szóval erre mindig megvan a megfelelő ok :)
2012. jún. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hogy lehet megfázni egy kör futástól? Ha mozogsz akkor nem fázol meg.
2012. jún. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát én még ilyenről nem hallottam :D szerintem segítene ha nem maradnál fent facebookon hajnali 1-2ig, és dumálnál lányokkal... Feküdj le hamarabb mint szoktál, bámuld a plafont, filózz egy kicsit (zenét is hallgathatnál mondjuk) és egy idő után belealszol. Jobb mintha hajnalig megy a netezés :)
2012. jún. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

2-es: Jah majd mostanában meglesz

4-es: Úh, erre még nem is gondoltam :D Király... xd

5-ös: Ideiglenesen köhögtem csak szerencsére...

6-os: Mintha anyámat hallanám xD Jah már lefekvés előtt olvasok Mondo magazint


Köszi srácok, am bevettem egy Xanaxot és majd összeestem 15 perc múlva xD 5-től 1-ig aludtam :D De nem szabad rászokni tudom...

2012. jún. 1. 13:48
 8/14 anonim ***** válasza:
Helyes! Olvass és okosodj fiam xd
2012. jún. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
attól mert 2 csaj szóba állt veled még nem leszel sikeres a lányoknál....és egyébként min gondolkodsz a szünetekben?....jó tudom a csajokról, de bővebben...
2012. jún. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

fuh te direkt a kérdéseimet keresed????

am imádok álmodozni ez nálam egy drog.

2012. jún. 7. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!