Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a gond az együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond az együtt alvással?

Figyelt kérdés

Párommal gyakran alszunk együtt nála az albérletében. Két éve járunk együtt és ez a 3-ik albérlet, ahol találkozni szoktunk és eddig az esetek többségében, csak forgolódtam éjjelente és gyakran felébredek. Nem tudom mitől lehet, pedig nincsen gond az alvással. Gondoltam, hogy az ággyal lehet a baj, mert eddig az egyik helyen se tartottam túl kényelmesnek.

Nagyon szeretek párommal lenni és vele aludni, csak hát nem pihentető. Együtt tervezzük a jövőt, csak elgondolkodtató, hogy hogyan lesz majd akkor az alvás.


Lehet, hogy valamiért párommal nem tudok rendesen együtt aludni? Nem alszok olyan mélyen mellette és nem értem, hogy miért.


Ti jártatok már így??


22 F


2012. máj. 7. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd ha összeköltöztök vesztek egy kényelmes ágyat. Igen, jártam már így.
2012. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így, kísérletezni kell. Nálam pl az jött be, hogy oldalt cseréltünk. De lehet, hogy rossz irányban van a fejetek. Az a népi bölcsesség, hogy a férfinak kell az ajtóhoz közelebb feküdnie, és úgy, hogyha felül, akkor az ajtó felé nézzen, mert így tudja leginkább megvédeni a nőt.
2012. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy intex felfújható kétszemélyes matracot. Az már a tiétek lesz!
2012. máj. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy túl sokat gondolkozol :D ki kell alvásnál kapcsolni. Én se tok soha aludni, mert mindig jár az agyam h most mi lesz meg minden, de aztán elkussoltatom és már alszok is :D vagy a másik lehetőség hogy hajnal egyig gépezek és kidőlök xD mind a két módszerrel sikerül jól kipihennem magam :D
2012. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
igen én is és igaza van a legutolsó válaszolónak :D vagy halgas zenét és nem gondolkotsz:D válasz 3-közül:D
2012. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!