Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ha ezt mondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paris hilton kérdése:

Pasik! Ha ezt mondjátok egy csajnak az mit jelent?

Figyelt kérdés
Tegnap rövid szoknya volt rajtam,egy pasi az utcán mikor elment mellettem megjegyezte,hogy ha ilyen lábakon állna Magyarország,nem lenne válság :D Pedig nem vagyok kövér,csak sokat sportolok,futok. Vagy ez a "bók" mit jelent?

2012. jún. 1. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
bók
2012. jún. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy marha szép lábaid vannak!
2012. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a 2.-nál van a pont. Ebben a kijelentésben ne keressél negatívumot.
2012. jún. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ja ja jaaa...;) egyértelműen aztjelenti, hogy szép lábaid vannak :)


több önbizalom csjaszi!!!! csinos vagy :)

2012. jún. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is bóknak szánta, mert ha nem tetszett volna neki a lábad, akkor inkább nem mond rá semmit sem, mert ennyi erővel minden második nőt megszólhatna az úton, de nyilván csak a csinosakra fordít figyelmet. Én így magyaráznám, annak ellenére, hogy lehet, én is elgondolkoztam volna azon, amit te felvetettél. Sokszor én is támadásnak veszem a bókokat, nem is egy félreértés adódott már ebből, de növeld egy kicsit az önbizalmad, az már jó jel, hogy minit hordasz. A jó lábúaknak való az, vedd csak föl, hagy egye a fene a pasikat :-D

Remélem nem haragszol hogy nőként válaszoltam.

2012. jún. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Átfogalmazva, hogy egyértelműbb legyen: ha Magyarország is ilyen hibátlan lábakon állna, nem lenne válság.
2012. jún. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azt, hogy klassz lábaid vannak... nyilván nem szánalmas, vékony piszkafák, hanem kellemesen husisak/izmosak.
2012. jún. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt nekem is mondták már, pedig nekem vastag lábaim vannak. Én nem sértődtem meg de nem is vettem bóknak, egyszerűen "erősnek" titulálták a lábam, de ez nem jelenti feltétlenül azt, hogy neki tetszik is. Változó lehet. Ezt amúgy is sokféle hangsúllyal lehet mondani. Elismeréssel is meg gúnnyal is.
2012. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Férfiként mondom ez egy "Aztakurv@dejólábavanennekacsajnak" kifakadást leplező sikamlós bók volt.
2012. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!