Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ha ti azt mondjatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha ti azt mondjatok egy csajnak, hogy tudja, mire bukik egy ferfi, akkor azalatt mit ertetek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
tudja,hogy kell szopni..?:D
2011. júl. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha elmondom neki mire "bukok" akkor azzal a vágyaim teszem nyilvánvalóvá számára. :)
2011. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A vagyaidat teszed nyilvanvalova, vagyis??
2011. júl. 4. 11:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mégsem tudja. :)
2011. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De hat alig ismert engem a srac, elotte soha nem beszelt velem, csak vagy 5-6szor latott es kesz.
2011. júl. 4. 11:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Én ilyet nem mondanék,max talaj részegen ,de szerintem úgysem

1/mert bzis

2/mert olyan mintha a beszélgető partnerembe látnék és utálom az ilyen "hú én átlátok a nőkön" szövegeket


több dologért is mondhatta,szituáció függő:

1/azt gondolta,h felakarod szedni és jelezni akarta,hogy őt nem ejtedát a női praktikáiddal ,mert jólismeri azokat

2/ilyen nyakatekert módon akarta neked demonstrálni,hogy ért a nőkhöz

3/a fiúkat szereti vagy biszex

2011. júl. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rád akarja hárítani a felelősséget, hogy megerőszakoljon:P
2011. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindegy mire mondta, mivel úgy tűnik, tévedett, ha még arra se jöttél rá, hogy mire mondta :)
2011. júl. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tevedett! Tudom, hogy mire gondolt, amikor ezt mondta; csaknkivancsi voltam, ti mire gondoltok, ha ezt mondjatok egy csajnak....
2011. júl. 4. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!