Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bármelyik párt szét lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármelyik párt szét lehet szakítani?

Figyelt kérdés
Alattomos módszerekkel? Minden férfit meg lehet hülyíteni? Még ha kapcsolatban is van? Persze függ a csábító nőtől is a dolog, de meg van rá az esély?
2012. jún. 1. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Most felted a kapcsolatod, el akarod csabitani mas pasijat, vagy csak egyszeruen buta vagy? :)
2012. jún. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

2 dologgal lehet, de mindkettő aljas módszer, én nem tenném, csak láttam ilyet:


1. csábítgatod, nyomulsz rá

2. a nőt hülyíted meg, pletykákkal, hogy féltékeny legyen. Olyan üzeneteket írsz a nőnek, hogy vigyázzon a pasijára, mert félrejár stb...

2012. jún. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Aki ilyenre vetemedik egy kígyó.

Amúgy... a pasin is múlik mennyire kapható ilyesmire, és mi a gyenge pontja.

2012. jún. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem rólam van szó, abszolút kívülálló vagyok, de megtennéd, h bíráskodás helyett válaszolsz? Nem egy erkölcsi oldal ez és az őszinte válaszok érdekelnek. Aki nem tud adni, inkább ne írjon ide semmit.
2012. jún. 1. 10:18
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Nem bármelyiket, csak ahol gondok vannak.

Haláli nyugalommal zárnám össze a barátomat bármilyen bombanővel egy szobába, biztos vagyok benne, hogy nem csalna meg. És nem azért, mert nincs nálam szebb.

2012. jún. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha ismeritek egymást, és mindent megbeszéltek lehetetlen. De engem már csak a gondolat is idegesít, és betörném a mocskos kis fejét annak a kcsgnek, amelyik akár a képzeletében eljátszik a gondolattal, hogy az én barátnőmmel.... Sok ilyen r_hadék van...
2012. jún. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Bármelyiket szét lehet, de ha boldog kapcsolatban élnek, akkor egyértelmű, hogy nem éri meg.
2012. jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy tökéletes és harmónikus kapcsolatot nem lehet - nekem már volt ilyen, észre sem vettem a jobbnál jobb nőket amíg a lánnyal voltam.
2012. jún. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A két emberen múlik. Önismereti és bizalmi kérdés mindkét fél részéről. A pletykák alapja az az emberismeret és bizalom, hogy eldöntöd, kinek hiszel. Az önismereti kérdés pedig az, hogy tudod magadról, mi a fontos neked, és kerülöd azt, aminek akkor sem tudsz ellenállni, ha szeretnél; úgy értem, ha tudod, hogy kísértésbe visz egy csaj, akkor kerülöd a helyzeteket, ahol kettesben maradhatsz vele.
2012. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon durva manipulációval bárkivel bármit meg lehet csináltatni, bármit el lehet érni, de nyilván erre csak kevés ember képes. Aki pedig ért hozzá, abban szerencsére többnyire van már annyi felelősségérzet, hogy ne használja rosszra a tudását.
2012. jún. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!