Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélitek el azt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélitek el azt, aki néger/ (néger) félvér párt szeretne?

Figyelt kérdés

Olvastam néhány hozzászólást ezzel a témával kapcsolatban, és a válaszok meghökkentőek... Tulajdonképpen nem is a tartalma, hanem amilyen stílusban beszélnek a néger emberekről egyesek. Nem értem, miért kell ennyire elítélni azt, ha valaki egy másik bőrszínű emberrel szeretne lenni. Természetesen nem azt mondom, hogy a fehér pasik nem tetszenek, de egyszer szívesen megismerkednék egy fekete férfival is. (Eddig sajnos még nem sikerült.)


Valaki meg tudná nekem ezt magyarázni?


(Talán hiába, de) kérlek titeket, hogy a mocskolódástól kíméljetek. Írd le bátran, mit gondolsz, de engem ne kritizálj- nem is ismersz.


Előre is köszönöm. =)


(Még egy dolog: sokan nem is a saját bőrükön tapasztalnak dogokat, és úgy vetik meg a nem fehér embereket... ha olyan írna, akinek már volt négerrel/félvérrel kapcsolata, még jobb lenne :) De bárki írhat!)


2012. ápr. 7. 22:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Élj kint egy olyan országban, ahol sok a fekete. Megtudod miért alakultak ki ezek a sztereotípiák.


Amúgy elég ciki az ha az ember fehér és a gyerekei meg feketék. Igazságos vagy nem, de egy olyan kultúrában mint nálunk, ahol ritka a fekete ember mint a fehér hollÓ (jó kis hasonlat...) ők is csak szívni fognak a kiközösítés miatt.


Ezért nem tartom jó ötletnek.

2012. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Figyelj... mi férfiak, rettentő hiú, büszke, és főleg FÉLTÉKENY lények vagyunk. Tehát ha valaki egy kiéhezett fehér férfit azzal szekál, h nekem most néger kéne... az eléggé előhozza az indulatokat. Ezzel kb azt mondat neki, hogy "te sz*r vagy, és én mást akarok helyetted!"


Még csak nem is tudok néger lenni hirtelen akár mit csinálok. Ráadásul a feketéknek köztudottan nagyobb a farkuk.... ezzel hiába nem mondtad egy szóval sem, de máris rád vetül a gyanú árnyéka, hogy neked a méret a lényeg. Innentől a sok kisebbségi komplexusos (kisfarkú) máris téged fog anyázni.


Ez ilyen egyszerű. Neked se esne jól, ha magas szőke bomba csaj lennél, és holnaptól mindenki a kicsi kínaiakra gerjedne.


Tudom, hogy eltúlozzák a dolgot... de ilyen a világ.

2012. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
45%
Szebb jövőt!
2012. ápr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
eddig akinek volt feketével dolga,azt azt mondja,hogy magukkal törődnek stb.Nem értem a nőket
2012. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

# 4/4

Pedig sokkal egyszerubbek mint mi...

2012. ápr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
13%
Mert az ember színe a fehér, a nigger majmok meg maradjanak a banánfán.
2012. ápr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért szólják le őket.


Mielőtt elkezdek építkezni én is szívesen megnézném milyen a barna csempe rózsaszín fugával... :D


25F

2012. ápr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

En eltem egy ideig kulfoldon, meghozza egy nagy vilagvaros elegge veszelyes, bevandorloktol nepes keruleteben.

Engem egyszer kirabolt egy fekete, de szerencsesen megusztam, mert csak a penzemet vitte el. A lakotarsaimat meg is vertek es vittek toluk mindent, amit tudtak (penz, iratok, orak, ekszerek).

A fonokom is fekete volt, aki utalt engem, pedig csak annyi volt a bunom, hogy igyekeztem minel hatekonyabban vegezni a munkamat es normalis lenni a tobbi kollegaval, akik emiatt szivesen dolgoztak velem egyutt... a fonok hiusaga es arroganciaja viszont nem birta ezt el.


Ennek ellenere termeszetesen nem vagyok rasszista, a bunkosag, primitivseg es agresszio nem borszin alapjan alakul ki.


Egyebkent ez a peniszmeret-mitosz is el tudott engem bizonytalanitani kint: ket olyan lannyal is lehetett volna kapcsolatom, akikrol tudtam, hogy tetszenek nekik a neger ferfiak, ami miatt vegul nem mertem osszejonni veluk, mert ugy gondoltam, hogy en keves lennek hozzajuk es csalodast okoznek.


Mindent osszevetve: mindenkinek szive-joga eldonteni, hogy kivel szeretne kapcsolatot, senkinek semmi koze hozza, hogy valaki neger ferfival tudja elkepzelni az eletet.

2012. ápr. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Két 17 éves leányka sem ítélte meg kellőképpen setét bőrű barátainkat, mindkettő kapott egy kis drogot az italába, aztán jól meg is erőszakolták őket, és az egyik bele is halt.

Na ezt tudván feküdj úgy egy néger alá mintha autót szerelnél!

Engem mondjuk nem fog bántani a dolog, a te bajod lesz.

2012. ápr. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!