Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na de most Lányok őszintén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na de most Lányok őszintén, leesik a körmötök ha Ti is keresitek a fiut?

Figyelt kérdés
nem értem ezt az ókori hozzáállást:) vagy lemaradtam valamiről? Elvileg ha érdekled a lányt azt azé érezni, rád ir ha távol vagytok és hasonló.. Vagy ti nők állandóan az elérhetetlent játszátok? Játszma, már a szótol is rosszul vagy :D jó kis tematikázé ez
2012. jún. 1. 14:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
épp most mondom 1 ismerősömnek, hogy kezdeményezzen a fiúnál aki tetszik neki. itt sír nekem, hogy a fiú nem veszi észre, meg sose lehetnek együtt. de azt mondta, hogy szerinte kezdeményezni szégyen. aki így áll hozzá, meg is érdemli h 1dül maradjon
2012. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mostmivan, én igenis szoktam keresni a fiút! :D
2012. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
A könnyen kapható nőket egy bizonyos dologra használják. Persze azért nem kell túlzásokba esni, meg kell találni az arany középutat.
2012. jún. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Csak akkor keresném ha tudnám, hogy van rám igény. Nem követem el még egyszer azt a hibát, hogy olyannal próbálok meg beszélgetni akit nem érdeklek.


21/N

2012. jún. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

"Vagy ti nők állandóan az elérhetetlent játszátok? "


Ti sírtok itt gyk-n is egész nap, h a mai lányok olyan könnyen kaphatók, nem kell értük megközdeni bla bla bla, most meg az a bajod, h nem megyünk oda a tuyi mutyi béna f@szikhoz? -.-" Az ilyennek ne is legyen csaja sose, nem érdemli meg.

2012. jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
miért, mi történik akkor, ha esetleg egy olyan fiúba botlasz bele? :)
2012. jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Nálam mindig úgy működött ez régebben, hogy egyszer ő keres, máskor én őt. Lány vagyok bár nem értem ezt az "elérhetetlen-flegma-p*csa" játszadozást, mindig nyűg volt nekem ilyen köröket futni (ha csináltam akkor se jól... :).

Szóval igenis, vannak olyan lányok akik zaklatják a fickót! :D

2012. jún. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

micsoda orkán tört itt elő a fórumon, van egy kis élet végre:D


nem azt mondtam h "béna csávókhoz" menjen a nő először oda, bár miért ne, hanem hogy viszonozza egy fiu közeledését ne legyen rideg, közömbösséget mutató "női nemű lény",vagy igen lépjen elsőnek a lány, mit tudom én irjon rá facén, beszélgessen vele abból már le lehet valamit szürni...


Mikor nincsennek egy kapcsolatban játszmák, akkor tud jól kiteljesedni egy kapcsolat, szerintem. de néha kell tény ami tény én is tapasztaltam már:) Bár azt szerintem az ember már előre eldönti hogy ehez a kapcsolathoz én így és igy állok.

2012. jún. 1. 15:20
 9/15 A kérdező kommentje:
kedves utolsó Én ennek szívből örülök:)
2012. jún. 1. 15:21
 10/15 anonim ***** válasza:
Persze, ez a vérükben van!
2012. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!