Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na de most Lányok őszintén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na de most Lányok őszintén, leesik a körmötök ha Ti is keresitek a fiut?

Figyelt kérdés
nem értem ezt az ókori hozzáállást:) vagy lemaradtam valamiről? Elvileg ha érdekled a lányt azt azé érezni, rád ir ha távol vagytok és hasonló.. Vagy ti nők állandóan az elérhetetlent játszátok? Játszma, már a szótol is rosszul vagy :D jó kis tematikázé ez
2012. jún. 1. 14:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Most is hogy felháborodnak már a lányok, alaptalanul. Épp ideje lenne már, hogy ne kényelmeskedjenek, hanem ők is beletegyenek valamit a kapcsolatba!


Tudjátok én úgy csinálom, hogy az ilyen lányokat lesz@rom, ha ennyire sem veszi a fáradságot, hogy ő is érdeklődjön, én minek alázzam meg magam azzal, hogy folyton ráírok?!


Ugyanis ez annak a jele, hogy a lánynak biztos nem kellek, még szép, hogy nincs kedvem égetni magam előtte, hogy az ő kicsi egója nőjem, amikor már így is eléggé el vannak kényeztetve sajnos. Mi fiúk meg csak folytom szenvedünk miattuk, de ők nem érzik át, hogy a fiúknak milyen rosszul tud esni, hogy nekünk is van szívünk, akármilyen hihetetlen is ez.


Egyszer úgy szeretném, hogy egy lány végre megtudja milyen nehéz egy fiúnak kezdeményezni és folyton csak neki dolgoznia, hogy legyen valami és még az sem tuti, mert közben rajon érte másik 100 idióta csicska.

2012. jún. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Mi fiúk meg csak folytom szenvedünk miattuk, de ők nem érzik át, hogy a fiúknak milyen rosszul tud esni, hogy nekünk is van szívünk, akármilyen hihetetlen is ez."


Na jó, én most röhögtem sz@rrá magam. Nem tudom ti milyen kis nyámnyila "férfiak" lehettek, de hogy csajotok nem volt még az életben, az is biztos, Valószínű ilyen felfogással nem is lesz.

2012. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

18:40


mert neked aztán marha sok volt, sőt profi vagy a csajozásban gép és anonimitás mögül!

2012. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát én félek keresni, szóval inkább mindig megvárom még ő keres, mert félek, hogy annyira nem is érdeklem... Ha fiú lennék, tuti nem lenne nőm ilyen hozzáállással. xD
2012. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Jó, azért ne essetek egymásnak, de tény, valóban az az igazi mikor a másik fél is viszonozza (akár idővel) a "kapcsolatot". Elvégre valjuk be, jól esik az embernek ha érdeklődnek őszintén felőle "akár egy: hogy vagy" is elég. Ez igaz mind a férfiakra mind a nőkre. Elvégre, érző emberek vagyunk (és most nem csöpögni!:D)


Amit még el tudok képzelni, tényleg nyomulni a csajra, "valódi" önbizalommal a hátunk mögött, míg az a "kisasszonykodások" ellenére végül be adja a derekát, aztán hop egyik napról a másikra faképnél hagyni és tovább lépni. Igen ez is egy megoldás, de mint érzitek itt a "megkapom és kész" van a hangsuly. De egy normális közeledésnél, ahol tényleg vezérel minket valami a "megkapom és kész" gondolaton tul, oda szerintem is jól esik az embernek ha viszonozzák. Ezt nem kell cáfolni...innen meg már mindenki maga döntse el hogy mit "áldoz" bele egy kapcsolatba...

2012. jún. 1. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!