Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nagyon problémás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagyon problémás, hogyha valaki magas, de nem izmos? (Lent egy kis magyarázat. )

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy magasnak magas vagyok, az arcom átlagos, nem vészes, de nem fogom a playgirl címoldalán végezni, januártól március közepéig jártam aktívan konditerembe (bár ezt inkább az ismerkedés a konditeremmel korszaknak nevezném), edzésterveket csináltam (azt beismerem, hogy sokszor rosszul csináltam a gyakorlatokat, mert fingom nincs az egészről nem is érdekel különösen), de minimális izom került rám, pedig az utolsó hónapba még étrend-kiegészítőt is szedtem.


Most május elejétől ismét aktívan járok, persze nem várok csodát, hogy 1 hónap alatt arnold swarcimarci leszek, de attól félek, hogy az én testem gyakorlatilag alkalmatlan az ilyesmire, azt tudni kell, hogy először az volt a terv, hogy kis hájat szedek magamra amit aztán izommá alakítok, először megpróbáltam normális módszerrel, nem jött be, utána a csak azért is 3 hónapig mcdonlads napi 2 menü, de tovább nem bírta a pénztárcám, híztam 1 kg, utána volt húsgombóc terápia (Itt megjegyezném, hogy a bátyám 3 hétig itt evet és felszedett 15 kg) felszedtem fél kg, tudom, hogy ezek olyan zsírréteget hoznak létre amik szennyek és nehéz leadni, de ez már a "csakazértis" kategória, egyszerűen soha az életbe nem tudtam elérni 68kgon felső határt. Bérescsepp, sokszor szinte lenyomtam a torkomon a kaját, de étvágyam az ugyan úgy kevés volt, egyszerűen alkalmatlan vagyok ilyesmire, természetesen nem fogom feladni, továbbra is aktívan járok el, de ez is már csak azért, hogy nem mondjam el, hogy feladtam



#jeti #hóegymáspite #wizardofoz
2012. jún. 1. 22:26
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Meg a kérdés nem arra irányult, hogyan hízzak, hanem a főcímben lévő kérdés, a leírásban lévőt csak szimpla megjegyzésnek raktam
2012. jún. 1. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!