Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ötletnek tartjátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ötletnek tartjátok?

Figyelt kérdés

Ma voltam Decatlan ban és volt ott egy nagyon aranyos lány(külsőre) aki ott dolgozott

és arra gondoltam hogy megpróbálok oda menni diákmelózni hátha még ő is ott lessz,vagy ha ez nem jön össze akk megszerzem valahogy a nevét és ráírok Facebookon...


2012. jún. 1. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
ha csajozni akarsz akkor mindent bele!!!!!
2012. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Marada ***** válasza:
Csak simán menj oda hozzá, és ne facebookon zaklasd úgy, hogy nem ismer.
2012. jún. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a diákmeló jó ötlet :)

De sztem se facebookon zaklat. Ha nem vesznek fel melózni, menj oda hozzá valamit kérdezni, aztán dícsérd meg valamit rajta, próbálj meg kicsit dumálni vele. Nem kell olyna nagyon sokat, egy bizonyos idő után határozottan lépj le, de előtte kérd el a számát! Utána hívd meg randizni vhova, aztán mehet a facebook is már...

2012. jún. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok!amúgy a Facebook úgy se feküdt mert nincs..
2012. jún. 2. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!