Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék változtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék változtatni azon, hogy fiús vagyok?

Figyelt kérdés

Nőies akarok lenni nőies kisugárzással.

Kb fél éve ezen dolgozom, és semmit nem értem el. Hiába hagytam fel mindennel, ami fiús (küzdősport, beszéd, mozgás) vettem nőies ruhákat, kezdtem el nőies apróságokkal vacakolni, figyelni a tartásomra, több lánnyal beszélgetni, semmi.

Ugyanúgy fiús vagyok. Lányosabban kinéző fiús lány.

Ezen hogy a turhába lehet változtatni mert annyira elegem van belőle, hogy minden srác azt rója fel a hibámnak, hogy én elég fiús vagyok. Nem érdekel, hogy van olyan srác, akinek ez tetszik, én olyan akarok lenni, mint az összes többi csaj, lányos.

Ezen pszichológus, vagy terápia, vagy tanfolyam, vagy valamilyen könyv, vagy mi segíthet?


2012. jún. 1. 23:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor most nem is beszélsz és nem is mozogsz. Hát ez nem lesz így jó.
2012. jún. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

meg akartam kérdezni, hogy miben nyilvánul meg a fiússágod, de amikor ehez a mondathoz értem, elszálltak a kérdéseim :D


"Ezen hogy a turhába lehet változtatni..." nem oltalak le, mert kell az önkontroll :) De csak remélem, hogy egyébként nem szoktál így beszélni. ha igen szokj le róla. ez már egy hatalmas lépés a nőiesedés felé.

2012. jún. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Lányosabban kinéző fiús lány.


úristen kiakadtam... ehhez már késő van hogy megfejtsem

2012. jún. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
csak akard hogy csajos csaj legyél és meglesz a kellő eredmény!!
2012. jún. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
xDD
2012. jún. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Johnny B. Goode ***** válasza:
Tömérdek női hormon szedésével el lehet érni kis javulást :)
2012. jún. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
Vágd le a fitymádat.
2012. jún. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Shai-Hulud ***** válasza:

Ha jobban megnézem ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=eFxoVJL5gxE

akkor azt mondom, hogy inkább legyél kicsit fiús... Nem baj az!

2012. jún. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is eléggé fiús vagyok, nekem tetszik:)
2012. jún. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hiába fested a körmöd, nem leszel tőle nőiesebb, ha az egész lényedből ez a férfias határozottság sugárzik. Egyébként hasonló cipőben járok, a munkahelyemen az első hónapokig azt hitték, hogy leszbikus vagyok, csak azért, mert úgy írok, beszélek (és úgy szeretem a sört és a focit), mint egy férfi.


A megoldás szerintem nem az, hogy megpróbálsz betagozódni a plázacica-világba, hanem az, hogy megtalálod önmagad. A nőiességnek azt a fokát, amiben legjobban érzed magad, mert ha az emberben belül harmónia van, akkor az kívülről is látszik.

Én pl. ezt úgy oldottam meg, hogy napközben az irodában magassarkú, fehérblúz, smink, hajlakk, minden ami kell, aztán este lemegyek edzésre, zsákolok, küzdök vagy elmegyek a barátaimmal meccset nézni és sörözni. De pl vannak "lányos" dolgok, amikre munkában sem lennék hajlandó: ilyen pl a körömfestés vagy a műköröm, ezektől a hideg futkos a hátamon.

Ez a kettősség nyilván nem mindenkinek szimpatikus, de ez van. Ha bármelyiket feladnám, már nem én lennék.


24/N

2012. jún. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!