Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék változtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék változtatni azon, hogy fiús vagyok?

Figyelt kérdés

Nőies akarok lenni nőies kisugárzással.

Kb fél éve ezen dolgozom, és semmit nem értem el. Hiába hagytam fel mindennel, ami fiús (küzdősport, beszéd, mozgás) vettem nőies ruhákat, kezdtem el nőies apróságokkal vacakolni, figyelni a tartásomra, több lánnyal beszélgetni, semmi.

Ugyanúgy fiús vagyok. Lányosabban kinéző fiús lány.

Ezen hogy a turhába lehet változtatni mert annyira elegem van belőle, hogy minden srác azt rója fel a hibámnak, hogy én elég fiús vagyok. Nem érdekel, hogy van olyan srác, akinek ez tetszik, én olyan akarok lenni, mint az összes többi csaj, lányos.

Ezen pszichológus, vagy terápia, vagy tanfolyam, vagy valamilyen könyv, vagy mi segíthet?


2012. jún. 1. 23:48
1 2
 11/17 anonim válasza:
Szia!Nem biztos,hogy sokat kell változtatnod...az,hogy fius vagy,nem gond,szerintem csak még ennek a kezelésével van gond...nem tudom mennyi idős vagy,de biztos fiatal lehetsz.16-18évesen én is ilyen voltam,csak a karate érdekelt,és eszembe sem jutottak a nőies dolgok..aztán más lett fontos,és észre sem vettem,mikor éreztem úgy,hogy más vagyok..ugyanaz az erős csaj,de már nem csak a sport érdekel..még most is tele önbizalommal sétálok éjszaka az utcán,pedig eltelt jópár év..viszont boldog családanya vagyok,és nőiesnek érzem magam..szóval,ne aggódj,nő vagy,és szuper csaj leszel,hiszen már megtetted az első lépéseket!változol,...nem kell siettetni,aki szeret,igy is elfogad!Én drukkolok neked! :)
2012. jún. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez egy vicces kérdés. :) Bár gondolom, számodra annyira nem az, és megértem, átérzem a problémádat. ;)


Sajnos tuti megoldást nem tudok javasolni, csak ilyen apróságokat, amiknek egy részével valószínűleg magadtól is próbálkoztál, de azért felsorolom őket.

- Először is öltözéknek magas sarkú cipő és szoknya. Mindennap, kötelezően, nincs apelláta!

- A sietést és különösen a futást felejtsd el! Magas sarkúban járni csak szépen, lassan és elegánsan szabad. Ha időre mész valahova, akkor a szokásosnál indulj el negyed-fél órával hamarabb! Ha leülsz, tedd rögtön keresztbe a lábaidat, és tartsd úgy végig!

- Olvasgass női magazinokat, divatlapokat, illetve az interneten nőknek szóló portálokat (pl. nlcafe.hu). Természetesen a ruhaválasztásnál hasznosítsd is az olvasottakat!

- Tanulj meg egy csomó sminkelési praktikát! A sminket egyébként se felejtsd el soha, és ne is kapkodd el! Reggel inkább kelj fel negyed-fél órával korábban, hogy legyen időd elkészíteni!

- Ami a beszédet illeti, az ilyen "turhába" kifejezéseket tényleg felejtsd el, helyette próbálj meg sokkal finomabban, nőiesebben fogalmazni! Használhatsz csajos kifejezéseket ("ruci", "csini", stb.) is.

- Felejtsd el az akciófilmeket, és kezdj el nézni helyettük csajos, romantikus filmeket! Egy idő után ez is segít változtatni a szemléletmódodon, és majd egyre jobban beleéled magad a női szerepbe.

- A testmozgást nem kell feladnod teljesen, de a küzdősport helyett valami csajos elfoglaltságot keressél, például fitnesz. Utóbbi azért is jó, mert csajok közé fogsz járni, és csajos csajokkal leszel kénytelen együtt dolgozni.

Na, még majd gondolkozom. Most ennyi jutott az eszembe hirtelen. :)

2012. jún. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 2. 01:34
 14/17 anonim ***** válasza:

Huhhh, engem már a "csajos" szótól a hideg ráz... Na mindegy, tényleg jó dolgokat írt a 12-es ettől függetlenül.


24/N (10 es válaszoló voltam)

2012. jún. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok, de pár éve már egyáltalán nem érdekel, feladtam hogy nőiesebb legyek, mert egyszerűen nem éreztem magam jól úgy. Azzal meg sztem pláne ne próbálkozz, hogy ezentúl mindennap magas sarkú és szoknya... úristen -.- Ha most kimész az utcára a nők 90 százaléka miben van? Farmer és lapos sarkú. Ha már egy nőiesebb nő kimegy magassarkúban, szoknyában az utcára (egyedül) akkor is jó esély van rá, hogy egy csomóan becuppognak, beszólogatnak neki, meg hozzáfűzik, hogy "de du.gnálak". Akkor képzeld el úgy, hogy ezekhez nincs is meg az önbizalmad, vagy mit tudom én, nem érzed magadénk, totál bizonytalannak fogsz kinézni, akienk homlokára van írva, hogy "áldozat", magassarkúban pedigh még védekezni se tudsz. Én is úgy éreztem, hogy reflektorfényben állok, valahányszor olyan ruhát vettem föl amiben nem éreztem jól magam. Pont így volt a smink is - egyszerűen nem tetszettem magamnak amikor rajtam volt, sokkal szebbnek és tisztábbnak láttam az arcomat ha nem volt rajtam semmi.


Most már 26 vagyok, és ragaszkodom a saját stílusomhoz. kicsit másra erősítettem rá, ami az én, saját típusú nőiességem, szerintem mindenkinek ezt kell megtalálnia magában. Például, nekem sokan mondták, hogy cuki, huncut, vicces természetem van, na erre próbáltam akkor rágyúrni kicsit, és rájöttem, hogy ebben van a megoldás, hogy fiús természetemet ellensúlyozzam. :D Neked is ezt kéne tenned, nem pedig mindenféle göncöket magadra aggatni. Az csak egy álarc lenne, amit egyszerűen nem élveznél, és más se venné be.

2012. jún. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ja és a női fórumok, magazinok, mint komoly olvasmányok, meg a "fitnesz" mint sport említésétől a mai napig kiráz a hideg :SS inkább továbbra is a Metál Hammer, de abban legalább olyan dolgok vannak, amik engem tesznek boldoggá ;)


26/L

2012. jún. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A "hogy a turhába" se túl nőies
2012. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!