Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai fiatalságból járnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatalságból járnak könyvtárba?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, mert nem iszok alkoholt, más a lelki világom ( ami annyit jelent, hogy nekem vannak érzéseim és lelkem, nem úgy, mint a kortársaimnak), nem vagyok felszínes, míg az osztálytársaim és mindenki aki ebben a korban van, iszik, felszínes és nincsenek érzéseik. A suliban nem találok barátokat. Azt javasolták többen érettebbek és idősebb emberek, hogy járjak könyvtárba. Járnak még manapság könyvtárba a fiatalok? Arra gondoltam, hogy beiratkozom egy könyvtárba. Aki jár könyvtárba, az hasonlíthat rám? Van esély, hog ott találjak egy barátot? Eléggé kétségbe vagyok már ez miatt esve :(


17/F



2012. jún. 2. 00:20
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
Hát a normális emberek szoktak könyvtárba járni:) 14/L
2012. jún. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:

én járok könyvtárba, de nem szoktam ismerkedni ott


általában tanulok, könyvet kölcsönzök, netezni is szoktam néha vagy nyomtatni megyek be


szóval nem sok esély van rá, hogy valakivel ott ismerkednék meg

2012. jún. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
pedig nekik is feltehetőleg vannak érzéseik :D
2012. jún. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
69%

Nem kell kétségbe esni, majd jövőre az egyetemen találsz magadnak párt.

17 évesen én csak azért jártam könyvtárba, hogy berohanjak egy könyvért, meg hazavigyem, két perc kb. Ez egy veszettrégi társadalmi konvenció, hogy az okos emberek könyvtárba járnak. Könyörgöm, ez a 21. század. Internet, stb. Ki jár még könyvtárba? Aki ott dolgozik (úgy értem, a könyvtároson kívül): kutatók pl.

Ha nagyvárosban laksz, akkor beiratkozhatsz mondjuk egy egyetemi könyvtárba, de oda nem ismerkedni járnak az egyetemisták.


Keress magadnak inkább vmi hobbit, szakkört, klubot. Ott jó eséllyel találkozol hasonló érdeklődésű emberekkel. De egy olvasójegy biztos nem oldja meg a problémáidat.


24/N

2012. jún. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
Jövőre még csak 12-es leszek és az egyetem az meg nem olyan biztos, hogy lesz :(
2012. jún. 2. 00:29
 6/53 anonim ***** válasza:
53%
Látom sikerült megfogni a mondandóm legfontosabb részét :S
2012. jún. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
0%

12.-es :) Belegondoltál már, hogy 12 éve sz*psz a suliban? =D 8.-os vagyok, és gy visszagondolva elég hosszú idő, és még 4 év ha nem bukom meg középsuliban........ilyeneken szoktam gondolkozni. Tegnap kinéztem az ablakon, és azon gondolkodtam, m lenne, ha ott jönnék éppen? xD 14/L

Amúgy 1 éve voltam utoljára könyvtárba :D De nem olvastam el a könyvet, úgyhogy mindegy.......=/

2012. jún. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:

igazából nem értem,hogy miért erényként kezeled az antiszociális viselkedésed.

ki kötelez rá,hogy társaságban igyál?

mivel meg nincsenek barátaid,érzelmi intelligenciában mindenképpen te vagy a fejletlenebb,mint akiket itt minősítettél.

mindegy.

szoktam látni mindenféle korosztályt a könyvtárban.

a te korosztályod ahogy megfigyeltem,bemegy,gyorsan megkeresi a könyvet,kiveszi és már ott sincs.

én is így nyomom.

öreg papák szoktak csak ott leülni,meg újságot olvasni.

mondjuk ezzel a "találok barátot" dologgal gyanús vagy nekem.

miért nem barátNŐre pályázol inkább?

2012. jún. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
75%

Te inkább a felfuvalkodott sznob emberek klubjába járj :S


" mindenki aki ebben a korban van, iszik, felszínes és nincsenek érzéseik"


Hát te aztán tényleg nem vagy FELSZÍNES. Bátran ki mered jelenteni, hogy MINDENKI, aki veled egyidős, nem érhet fel a hozzád hasonló magasságokba, ráadásul, NINCSENEK ÉRZÉSEI! Wtf? Egy ember érzelmek nélkül? Robotok talán?

Egy 18 évesnek ezerszer több érzése lehet mint egy érzelmileg kiégett felnőttnek.


Öcsém te kissé elvagy tévedve!

Attól h valaki hétvégén iszik egy pár sört, röhög egy sort, élvezi az életet még nem lesz érzelmetlen tuskó. Mint amilyen te vagy :(


Járhatsz könyvtárba. Olvasni. Mégis mit akarsz ott ismerkedni?


"Azt javasolták többen érettebbek és idősebb emberek"

Mert szerinted az érettség = idősek. Hát nézd meg a nyugdíjsasok nagyrészét. Ők ugyan talán még járnak könyvtárba, de IQnak igencsak híján vannak, és hát az érzelmeket is max a brazil szappanoperákból ismerik.


Szerintem kicsit szállj magadba, utána kezdj csajozni...

2012. jún. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
63%
Ezzel a lenéző, arrogáns, antiszociális viselkedéssel nem csodálom, hogy nincsenek barátaid.
2012. jún. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!