Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 felettiek! Mi az also hatar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 felettiek! Mi az also hatar?

Figyelt kérdés
Nektek mi az also korhatar, mikor baratnorol lenne szo? En 23 vagyok de, hezitalok arrol, hogy egy 16 evessel mar meg lehet ugy "jelenni", hogy ne valtsak ki az emberekbol olyan reakciot, hogy csak dugni szedtem ossze mert mast ugyse lehet vele. (ez A lanyra egyaltalan nem vonatkozik,sokan ismerik, tudjak milyen, stbsb. errol nem tartanek kisregenyt.) de ezt ne vegyetek figyelembe a kerdesnel
2012. jún. 2. 11:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

18 és még az is elgondolkodtató sokszor

23F

2012. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25
2012. jún. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
10%

18


ez alatti olyan mintha a kislányom lenne, pedig én is csak 23 vagyok, bár mondjuk 18 év alattiaknak jobban bejövök, mert kisfiús arcom van. szóval ez veszett helyzet. 30évesen elmondhatom magamról h jól tartottam magam XD

2012. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

19


22/f

2012. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nem feltétlen a kor számít hanem hogy mennyire nőtt fel egy komoly kapcsolathoz ,16 évesen lehet valaki kész felnőtt nő aki süt főz mos takarít és lehet nyávogós majomlány akinek az anyuci mossa a szaros bugyiját.na ez a nem mindegy
2012. jún. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd, nem hezitálnál!

Ha meg külsőre mész, akkor meg egy 14 éves is ki tud nézni dögösen, ha már elég fejlett, és arcra is helyes.


Viszont ezt a dugás témát te hoztad fel, nem más gondolata, úgyhogy neked valszeg csak arra kell. Nem gáz, csak akkor vállald fel. Pont hogy egy fiatal csajjal pont nem lehet egy jót dugni. Mert vagy nem hagyják magukat és/vagy oltári bénák még.

2012. jún. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!