Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Többi odalent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Többi odalent!

Figyelt kérdés
van egy 15 vagy 16 éves csaj haverom, tökre megértjük egymást meg minden..de: nekem nagyon tetszik a csaj, és ezt elmondtam neki is..és leokézta...de a gondd nem itt van, hanem...: van egy srác aki mellesleg nem csak baráti szálon fűződik hozzá..de ebbe nem akarok belemenni! Nem tudja kiverni a fejébeől...7 hónapja nem látta..és a srác állandóan igérgeti neki, hogy majd így meg ugy talizunk de semmi,...el se jön! a csaj meg belebetegszik...ezt nem akarom! Segítsetek...elsősorban olyanok válaszát várom akik hasonlót éltek meg.. crowler@vipmail.hu...de is lehet írni!
2012. jún. 2. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jól teszed, hogy ilyen nyílvános oldalra kiírod az email címed. És az még jobb, ha még az MSN címed is egyben... de ne csodálkozz, ha egy-két napon belül vki feltöri a fiókod.


Viszont a kérdésedre a válasz:


Hívd el randira, foglalkozz vele sokat, ha szomoeú a srác miatt, vigasztalgasd, a lényeg, hogy éreztesd vele, fontos neked.

2012. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szomoeu=*szomorú
2012. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, amíg őt nem tudja kiverni a fejéből, addig nehéz az ügy. Egy idő után valszeg a csajnak is elfogy a türelme, addig meg puhítsd meg egy kicsit te. Szerintem nem indulnál esélytelenül, beszélgessetek, hívd el őt valahová, és próbáld meg "eladni" neki magad. Hátha rájön arra, hogy te mindig ott vagy a közelében, míg a másik srác csak hitegeti őt. Vesztenivalód végül is nincs, és esetleg összejöhet neked egy kapcsolat. Hajrá, csak ügyesen!
2012. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én legjobb haverommal voltam hasonló helyzetben...ő 17 volt (én 16) és volt egy csaj akivel 5 hónapja együtt volt, de a barátnője egyszer csak "felszívódott" vagyis ha a srác mondta neki,hogy találkozzanak, mindig csak kifogásokat talált "majd máskor...most nem jó...stb." Egyik este a srác, átjött hozzám, és eléggé ideges volt meg kivolt a "barátnője" miatt kérdezte, hogy "miért csinálja ezt egy lány?, Hogy lehet így viselkedni?..." erre az én válaszom az volt "szerintem, már nem akar tőled semmit...sajnálom :/ inkább szakíts vele, mielőtt ő dobna". Kiakadt rám is és elment haza. Telefonját nem vette fel, másnap nem jött suliba(egy suliba jártunk), Suli után hozzá mentem nem is haza xD Elmondtam neki, hogy szeretem, és haragudhat rám, de kicsit féltékeny voltam arra a lányra úgyhogy kicsit megörültem, mikor elkezdte ezt csinálni, és elmentem haza. este átjött a srác és bocsánatot kért, és elmondta, hogy ő is szeret és találkozik a csajjal és megmondja neki, hogy szakítsanak, mert ő engem akar. Ottmaradt nálam egész éjszaka, le is feküdtünk...1 hétig minden tök jó volt, aztán találkozott a csajjal...nekem meg dobott egy sms-t "bocsi, sokat jelentesz nekem, de a mostani kapcsolatomat nem szeretném tönkretenni veled sem...sajnálom. szeretném ha nem mondanád el senkinek, hogy mi volt.."Aztán a köszönésen kívül nem beszéltünk...Véget ért a suli, (3 hónappal ezután) és mi elköltöztünk...Azóta nem láttam a srácot, és nem is kerestem (de ő se engem)...

bocsi, hogy ilyen hosszú lett :/ és hát nem is a legjobb segítség :S de velem ez volt...

18/L

2012. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az építő jellegű hozzászólásokat..nagyon köszi...az e.mailomat meg csak a szükség kedvéért adtam meg! mert erre az oldalra ritkán jövök fel
2012. jún. 3. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!