Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyoon szeretem . Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyoon szeretem . Hogyan mondjam el neki hogy mit érzem? :|

Figyelt kérdés
Jár egy fiú a suliba , sőt osztályomba. Nagyon régóta ismerem kb 10 éve. 2 éve járunk egy osztályba. Fél éve kezdtem érezni iránta valamit.Mostanra nagyon beleszerettem. Mindennap beszélünk ( fb.n ) és persze suliba is.. Van amikor reggelig is beszélünk. Szokta mondani h nagyon szeret meg minden .. És sokan mondát már nekem h biztos h tetszem neki.. Hogyan mondjam meg neki?:S egyszerűen attól félek h elutasít és akkor még csak barátok se leszünk. :| . én 15/L ö 15/F ( negatív kommenteket mellőzni köszi.) ><
2012. jún. 3. 00:30
 1/4 anonim válasza:
hát ha azt mondja, hogy szeret, akkor mitől félsz? mond meg neki.
2012. jún. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
vegyél erőt magadon és vallj be mindent neki, ha meg se próbálod nem tudhatod h mit lép sok sikert:)
2012. jún. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy kérdeztess rá az érzéseiről egy közös haverral, de abból semmi jó nem sül ki...

A helyedben megjátszanám ezt, mikor mondja, hogy szeret:

Te mondod: Én is.

Visszakérdez: hogy érted?

Te kérdezed: és te?

Vagy csak kérdezz rá nála, mikor mondja, hogy szeretlek, azt hogy érti?

2012. jún. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat.:d. hát remélem h sikerül..!
2012. jún. 3. 05:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!