Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem csajozik, én meg még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem csajozik, én meg még szeretem és féltékeny vagyok. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Nem beszélünk már, csak hallom pár embertől hogy ezzel kavar, azzal kavar, én meg még mindig nagyon szeretem, és olyan rossz belegondolni hogy máshoz úgy ér hozzá mint régebben hozzám.. És emiatt tiszta ideges meg rosszkedvű leszek, fáj nagyon. Mégis mit tehetnék hogy ne legyek féltékeny? Vagy ez így marad mindig amíg szeretem?
2012. máj. 29. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez bizony így marad, amíg magadban teljesen le nem zárod ezt a kapcsolatot. Ha még tart nálad a "gyász időszak", akkor a barátnőiddel csináljatok programot. Bármit, ami eltereli a gondolataidat :)
2012. máj. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ne hallgasd meg másoktól amit mondanak. vagy gondolj arra, hogy mennyire nincs ízlése és mennyire tróger pasikkal képes ugyanazt csinálni mint veled. ez talán segít. de majd elfelejted, csak idő kell hozzá
2012. máj. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy csajokkal, nem derült ki, hogy milyen nemű az exed, habár ez manapság nem is nagyon mérvadó:)
2012. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
fiú az exem.... :D
2012. máj. 29. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:
májkrémes uborkát pattogatott löncscsel
2012. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!