Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú "dear"-nek hív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú "dear"-nek hív (nem levél megszólításban), az ugye még nem jelent semmit?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 01:05
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha élő beszédben hív így, akkor lehet hogy igazából ő "deer"-t mond...ha nem zoophiliás akkor nem jelent semmit :D
2012. jún. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Like a Sir! gondolom úgy érti hogy kedves és nem KEDVESEM szóval nem sokat jelent
2012. jún. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kivéve ha mégis. de ha összesen ennyi a bűne, akkor még nem vonnék le következtetéseket.
2012. jún. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ironikusan mondja? :D
2012. jún. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ez általánosan elterjedt megszólítás, magán és hivatalos levélben egyaránt. A magyar "Kedves" és "Tisztelt" szerepét egyaránt betölti.

Szóval nem, abszolút semmit nem jelent :)

2012. jún. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Elsőnek: a deer és dear kiejtése hasonló, de nem pont ugyanaz, meg amúgy sem vagyok annyira szőrös, hogy deer-nek hívjon. XD


Negyediknek: nem ironikusan mondta, hisz nem magyar, náluk ez nem szokás, ott a pasik kedvesek, tisztelettudóak és udvariasak a nőkkel. :P (A normális magyar pasiktól bocs.) :)

2012. jún. 3. 03:13
 7/9 anonim válasza:

Az ötödik válaszoló vagyok, és most vettem észre, hogy NEM levél megszólításban :D Így haszontalan, amit írtam, bocsi.


Az élőszavas használatról nem tudok határozottan nyilatkozni. Szerintem azért van egy kis pozitív érzelmi töltete, akármelyik utcán szembe jövő embert nem szólítanál meg így.

2012. jún. 3. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Lehet, elfelejtette a nevedet. (gondolom angolul megy a társalgás)
2012. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja, nem elég, hogy patás-szőrös állatnak néz, de még a nevemet is elfelejti. :DDD Vicces lenne.
2012. jún. 5. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!