Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy illik azt leírni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy illik azt leírni egy levél végére?

Figyelt kérdés

annyi az egész hogy kértem egy szívességet és viszonozni szeretném azzal hogy majd meghívom valamire.

de ezt hogy írjam le a levél végére?

"hogy majd utólag vagy ha összefutunk akkor meghívlak egy sörre? " vagy mit kéne? lány vok, és fiúnak írtam


2012. máj. 6. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
"Hogy ne legyen olyan egyoldalú ez az egész, lenne kedved eljönni velem xy helyre xy időpontban?"
2012. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jaj nem akarok a fiútól semmit :) csak havaer
2012. máj. 6. 19:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz tőle semmit, akkor miért "Szerelem, szex" te okos???
2012. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azért mert ezt sokan olvassák
2012. máj. 6. 19:17
 5/10 anonim ***** válasza:
1. válaszadó vagyok: sejtettem, mivel nem írtad, hogy tetszik. Az egyoldalút a szívességtevésre értem.
2012. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2012. máj. 6. 19:31
 7/10 anonim ***** válasza:
még egyszer köszönöm a szívességet, majd alkalomadtán meghívlak hálából egy sörre. lehet ez sem a legjobb, de vigyázz, ne fogalmazz kétértelműen
2012. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 aszomszedneni ***** válasza:
" Köszi a segítséget, majd jövök egy sörrel ! "
2012. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi..ehhez hasonlókat írtam, remélem nem érti félre :9
2012. máj. 6. 20:39
 10/10 aszomszedneni ***** válasza:
az enyémet nem lehet félre érteni ... sőt általában nekem is ezt szokták mondani , ha szívességet próbálnak viszonozni , mondjuk én meg azt , hogy "a csokit jobban szeretem" :D
2012. máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!