Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIlyen volt az első randid,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIlyen volt az első randid, mit csináltatok, beszéltetek?

Figyelt kérdés
itt pl.::a jelenlegi pároddal való randiról is írhatsz
2009. júl. 1. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére könnyű dolgom volt, mert 4 évig osztálytársak és nagyon jó barátok voltunk.. 4.után nyár végén jöttünk össze,nagyon jól ismertük egymást, ezért nem volt probléma a beszéddel. Mást nem csináltunk, csak szájrapuszi volt.

21/L

2009. júl. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Én a dialektikus materializmusról beszélgettem a feleségemmel az első randin, ami végül dugásba fulladt.
2009. júl. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Talalkoztunk, megkerdezte, hogy be akarok e ulni vhova, mondtam, hogy nem vagyom emberek koze, igy fogtunk egy uveg bort, meg vettunk kajat, es lementunk kocsival a partra, ahol ettunk, ittunk, jot mulattunk. Pontosan nem emlekszem, hulyesegekrol beszeltunk (pl. horoszkop, meg ki hol dolgozott elotte, a baratainkrol) semmi fontosrol. Ejjel kettore ertem haza...
2009. júl. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
chaten elbeszélgetett félóra után (amig meggyözött h melo után még szedjem össze magam és találkozzunk) egyetem parkjában ültünk és beszélgettünk hajnal 4ig
2009. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem ugy volt, hogy msn közösbeszélgetésbe összehoztak a sráccal aztán találkozgattunk, de azok nem voltak igazi randik, mert volt barátnője, de mindig adott puszit, hogy barátok vagyunk meg minden:D aztán egyre közelebba számhozá és aztán a számra.:D Aztán színházba volt 2 jegyem és mondtam neki ha van kedve jöjjön velem. A színház után elmentünk étterembe aztán sétálni, kimentünk a foci pályára szembe ültünk egymással és aztán megcsókolt:$ Sose fogom elfelejteni. Igaz, hogy azóta szét mentünk a sráccal és nem is beszélünk már, de akkor is szép emlékként gondolok rá vissza. Főleg mert az volt az első csókom.:$

16/L

2009. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgettünk, sétáltunk sokat, aztán eleredt az eső, bementünk 1 kocsmába, meghívtam a lányt egy kólára meg ő is engem, csináltam róla egy képet, mert viccesen állt a haja az esőtől, utána megint sétáltunk, dumáltunk, és végül leültünk egy padra, és egy közös képet csináltam :D Nagyon jó volt az első randi, kb 2 éve volt.
2009. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
havari találkozásnak indult, egy parkban sétáltunk, ő meg lekapottt:) Majd csókolóztunk kifulladásig. Ennek már két éve (L)
2009. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első randi? Majdnem 10 éve...Állatkert volt. Előtte beszélgettünk (amikor még nem ismerte szándékaim :-) ), és mondta, hogy rég járt az állatkertben. Én meg rá 2 napra felhívtam, és megkérdeztem, hogy van-e kedve egy fantasztikus és büdös állatkerti randihoz? Ő meg nevetett és mondta, hogy persze. Szóval elmentünk az állatkertbe, sétáltunk, nevettünk sokat, kiveséztük, hogy melyikünk melyik állatra hasonlít, (én lettem denevér mert éjszakai üzemmódban működtem egészen addig amíg össze nem jöttünk, ő meg a tigrincs lett. :-) ) Aztán utána kimentünk a Duna korzóra, és ott megcsókoltam. Azóta már a feleségem. :-)
2009. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!