Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIúk, amikor elhagyott titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIúk, amikor elhagyott titeket az első igazi szerelmetek, mit csináltatok utána visszaszerzés, vagy továbblépés érdekében? Meddig szenvedtetek? Milyen problémákkal néztetek utána szembe?

Figyelt kérdés
Meddig tartott a kapcsolat, és a feldolgozása? Hány évesek voltatok?
2011. máj. 25. 16:55
 1/5 A kérdező kommentje:

Kezdem a sort!

Barátnőm 11 hónap után elhagyott vizsgaidőszak végéhez közeledve, révén hogy nem vonzódott hozzám. Tanulás minden erőmet lekötötte. Próbálkoztam a visszaszerzéssel, de kudarcba fulladt, és akkor tettem le róla amikor megláttam randizni egy sráccal, akivel azóta összejöttek(megírta nekem). Most a szakítás követő 3-4 hónapban vagyunk és én már csak néha gondolok rá, de akkor viszont borzalmas, és motiválatlan leszek. Igyekszem elfelejteni, de egyelőre nem sikerül teljesen. (Ő 21 én 25 vagyok) Depresszió és a magány ami többször elragad...

2011. máj. 25. 16:59
 2/5 Rendesfiú/19 ***** válasza:
foci....aközben minden gondomat elfelejtem. Bár én hagytam ott, de attól még nagyon rossz volt.
2011. máj. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezen az idő és egy új kapcsolat segíthet. Nyugi. Nekem 1 évig tartott a "válság".


23/F

2011. máj. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 1 év 8 hónapos kapcsolaton vagyok túl, már egy 7 hónapja, eléggé átvágott, néha előjönnek a szép emlékek, de az is eszembe szokott jutni, hogy mekkora görény lett :D. Remélem majd megtalálom az igazit :P. A lényeg, hogy idő kell ahhoz, hogy újra visszatérj a régi kerékvágásba, addig töltsd olyan dolgokkal az időt amiket még eddig nem tettél, vagy lógj a haverokkal :) 19/f
2011. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az időtöltős dolgok megvannak, csak attól tartok ha találkozunk akkor mi lesz... Egyelőre egyedül tengetem napjaimat :) Néha eszembe jut, akkor is többnyire a problémás dolgok :S, ez normális? szép emlékek kevésbé...
2011. máj. 26. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!