Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire vagytok megelégedve a testetekkel?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, kort, és nemet légyszíves írjatok.

2012. jún. 3. 17:38
1 2
 11/19 Bogee123 ***** válasza:

Nem vagyok a kövér típus, de sovány sem. Közepes alkat:) 164-165cm és 54 kg. Fejlődésben vagyok még^^ Nagyjából elégedett vagyok vele.:)

14/L

2012. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Eléggé. A párom gyönyörűnek tart, ez pozitívan hat az önértékelésemre :)

170 centi és 56-57 kiló vagyok. A melleim pont jók, formásak, feszesek, a hasam lapos és finoman izmos, van derekam és csípőm (elkülönülnek egymástól), a vádlim is formás. A fenekemre és a belső combomra még gyúrnom kell, de nem olyan rosszak azok sem. A hajam is dús, hosszú, hosszúak a szempilláim, hibátlan a bőröm (csak érzékeny sajna), szépek a körmeim.

Csak elég visszafogottan öltözködök, meg nem vagyok az a kacérkodós fajta, nem is sminkelek, így a férfiak azért soha nem rajongtak körül.

24/N

2012. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
80%. Lehetne szebb is, de ez van.:)
2012. jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
én gyűlölöm magam:) 18L
2012. okt. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én olyannyira nem, hogy ha lenne elég pénzem hogy átalakittassam magam rám se lehetne utána ismerni. Először is utálom az orrom mert nagy. A hasam is csúnya, a fenekem is, a combom is. A mellém mondjuk hogy ok, de ennyi.

Ja és 165cm vagyok 54kg.

2013. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Egyszerűen rühellem az alakomat, hiába mondja a környezetem, hogy nem igaz, úgy érzem, hájas vagyok, nem vagyok hajlandó rövidnadrágot hordani, ha valaki megnéz, rögtön arra gondolok, biztos azért néz, mert dagadt vagyok. 172 cm magas és 58 kg vagyok, 17 éves.
2013. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Mennyire felel meg a szépségideálnak, vagy mennyire vagyok megelégedve vele?

Közel sem állok a szépségideálhoz, de meg vagyok vele elégedve. 26/L

2013. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Épp mikor lelassult a fejlődésem, abbahagytam a sportot, és felszedtem 7-9 kilót, amit muszáj lenne leadnom. Tipikus körtealkatom van, pici mellekkel - mondjuk azért szépek legalább. A hasam nem lapos, a csípőm óriási, a fenekem szintén elég nagy, viszont a formája jó és minden pasi nagyon dicséri (bár szerintem lehetne feszesebb). A combjaim se szeretem, plöttyedtek:/ A bőröm viszont szinte tökéletes.

Ha kitartóan elkezdenék sportolni és figyelni az étkezésemre, sokkal jobb nő lehetnék.. De nincs elég motiváció, mert így is mindig találok valakit.

18/L

2013. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én szeretem magam.:)

Meg vagyok elégedve azzal amim van, és őszintén mondom, hogy nem változtatnék az ég világon semmin:)

Úgy 1től 10ig, kb 8-9esnek érzem, van egy két hibám, dehát Istenem...

18/L

2013. dec. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!