Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esély rá, hogy újra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogee123 kérdése:

Van esély rá, hogy újra a régi legyen?

Figyelt kérdés
Egy ideje tetszik nekem az egyik osztálytársam. Sokáig tök normális volt, sosem gondoltam, hogy egyszer ilyen furcsává változik...mindig odajött hozzám, beszélgettünk meg tök jóba voltunk. Elmondtuk neki pár napja, hogy nekem bejön, de azelőtt, mielőtt elmondtam volna, összejött egy másik csajjal. Együtt voltak kb. 2 napot, mások szerint pedig nem is jártak..de az a csaj megváltoztatta, de nagyon... A barátnőm megkérdezte a sráctól normálisan, hogy szeretne-e velem járni, erre ő flegmán rávágta, hogy semmiképpen sem, mert kényes vagyok, azthiszem hogy én vagyok a legszebb és magamnakvaló is...Azt, hogy kényes vagyok azt azért gondolja, mert a volt barátom azt mondta neki...azt, hogy magamnakvaló vagyok, szerintem csak kitalálta, vagy nemtudja mi a szó jelentése...Azt pedig, hogy azt hiszem én vagyok alegsezbb az az ő hülyesége, mert sosem viselkedek eképpen. Szóval nagyon megváltozott, nem ilyen, volt hiányzik a régi éne:/ Lehetséges, hogy újra a régi lesz? Köszönöm előre is!:)
2012. jún. 3. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
házi nyúlra nem lövünk. idejében sikerült megmenekülnötök.
2012. jún. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mit értesz ezalatt?:/
2012. jún. 3. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!