Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnátok vagy sem? Hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok vagy sem? Hogy a helyes? Vagy ez még nem megcsalás?

Figyelt kérdés

Nagyon boldog párkapcsolatban élek már több mint 2 éve, nagyon szeretem a párom, aki kissé hanyagol. Nincsenek barátaim így néha jól esik emberekkel beszélgetni. Sokszor meghívnak férfiak egy kávéra/italra mikor egyedül vagyok a városban, de visszautasítom őket, mert nem biztos, hogy tetszene a páromnak. Pedig én csak beszélgetni szeretnék valakivel, nem megcsalni őt. Ti is visszautasítanátok őket vagy elfogadnátok a meghívást és barátkoznál velük? vagy ez már megcsalás?

köszi

20/L


2012. jún. 3. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem lenne az de nem hiszem hogy akik meghívnak azok csak barátkozni akarnak ..
2012. jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás, csak egyszerüen magányos vagy de jobb enne ha felhivnád erre párod figyelmét is mielött még megcsalás vagy szakitás lesz belöle
2012. jún. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Csegi89 ***** válasza:
Végülis nem megcsalás, de nem valószínű h csak barátkozás céljából hívnak kávéra...persze tisztelet a kivételnek. Szerintem a párodnak sem tetszene ha férfiakkal kávézgatnál. Barátkozz lányokkal inkább.
2012. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Barátkozhatsz srácokkal is, csak mondd el rögtön, hogy van pasid, mielőtt hiszti lenne belőle.
2012. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az elején megmondod nekik, hogy van barátom, viszont szívesen beszélgetnék, így is lenne kedved beülni valahová?
2012. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
miért nincsenek barátaid? vagy voltak csak elhanyagoltad őket a pasid miatt?
2012. jún. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

A meghívások mögött tudom mi áll, és ezért is vagyok mindig elutasító velük szemben. persze ha alkalmasnak vélném valamelyikőjüket a barátságra, akkor az elején leszögezném, hogy foglalt vagyok.

2012. jún. 3. 19:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Tisztázd velük, hogy csak barátilag találkoztok, és kész.
2012. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Szerintem inkább vedd rá a párodat, hogy törődjön veled többet. Ha nem megy, akkor pedig keress valakit, aki hajlandó megadni neked a figyelmet, amire szükséged van.
2012. jún. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!