Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet kideríteni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kideríteni, hogy a legjobb fiúbarátunk érez valamit irántunk? A fiú-lány barátságban csak az egyik fél érez többet? Vagy egyikünk se meri kimutatni?

Figyelt kérdés
16L
2012. máj. 28. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
most akkor te érzel valamit a fiú iránt?
2012. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, már ahogy megismertem megtetszett, de nem merek hozzá úgy közeledni, mert félek, hogy ő nem érez irántam semmit és elveszítem :(
2012. máj. 28. 20:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha érezne valamit azt észre vennéd! Mert így hogy barátok vagytok bátrabban flörtölne veled...

Szerintem ne kockáztass ... nekem is volt ilyen kapcsolatom (csak ő érzett többet irántam) elmondta és a kapcsolatunk nem lett rossz de gyökerestül megváltozott :S

15/L

2012. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ezt egy fiú nem mindig mutatja ki...

de ha pl. nincs barátnője, rákérdezhetsz, hogy miért

vagy figyeld meg a tekintetét, hogy hogyan néz rád, keresi-e a pillantásod, mit rejt a mosolya...

ha nem vagy biztos benne, akár meg is kérdezheted, esetleg kicsit meg is csavarhatod: megkérdezed, hogy mit is érez irántad, mert néha olyan érzésed van, mintha flörtölni akarna veled, és ez nincs ellenedre (kacsintás)

próbáld meg, beválhat

ha nem jön össze, írj majd ki egy másik kérdést, és írj le mindent részletesen

2012. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Na figyelj rám :) én is voltam fiu- lány barátságba :) ami mindõssze 3 hétig tartot... õ is érzet irántam és én is iránta az elsõ pilanattol... és most 21. leszünk 8 hónapja együt, hid el nekem szépp lasan és fokozatosan mutazsd ki h szereted ! :) ha õ is szeret nyert ügyed van szoval (mutazsd ki de csak lasan)
2012. jún. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
jah 23:02 15/F
2012. jún. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de annyira félek.. mert már volt hogy küldtem jelet de aztán meghátráltam és kimagyaráztam magam
2012. jún. 14. 17:01
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
fa testépolóval pl.: bézbózütő
2012. jún. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
áh ne hátrálj meg vegyél egy kis bátorságot és a lényeg hogy sokat legyetek együtt...
2012. jún. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bár régebbi a kérdés és számodra nyilván megvan a válasz, viszont talán mást is érdekelhet.


Ilyen helyzetben, ha a másik is többet szeretne, akkor valószínűleg a problémái is ugyanazok.

Így éppen annyira fogod észrevenni a másikon, mint ő rajtad, ugyanis mindketten jelre vártok, amit mindkettőtök csak akkor adna ha biztos lenne a dolgában. – Tehát sehogy nem tudod meg. Kivéve..:


Kivéve, hogy még egy barátságban is megvan az a mindkét fél számára kényelmes távolság, amennyire megáll, leül a másiktól. Amint ez a távolság lecsökken, egy bizonyos határ után a másik tudat alatt reagál és hátrálni fog. A szerelmesek vagy az egymáshoz szexuálisan vonzódók között nincs meg ez a határ, csak a józan ész tartja őket távol egymástól -ameddig képes rá. A másik talán nem fog közeledni, de valószínűleg távolodni sem. Ha finoman csinálod, (néhány cm) a másik tudatosan észre sem veszi, maximum csak egy picit kellemetlen lesz neki és picit hátrál. Ha nem hátrál, lassan napról napra mehetsz közelebb, ám amint hátrál, ne kísérletezz többé. Arra érdemes figyelni, hogy van egy bizonyos tolerancia szint. Ez azt jelenti, hogy a másikat bár zavarja, de még sem hátrál, mert nem akar megsérteni. – Barátoknál ez gyakori, mert ez a bizonyos távolság egyéni.- Elvben viszont idővel megtalálja a módját a távolság visszanyerésének. Ha viszont többet akar, akkor legközelebb ő fogja beállítani az általad már „kiharcolt” távolságot. Míg a „csak” barát ilyet nem tesz, elfogadja a közeledéses egy szintig, de ő magától nem azt a távolságot választja.

Azokban az esetekben amikor a fiú és a lány kölcsönösen többet akar ez a folyamat szinte automatikus és egyszer csak azt veszik észre, hogy nagyon közel vannak a másikhoz.


Tehát ne feltűnően, csökkentsd a távolságot egy nagyon picit és ha az kényelmetlen a másiknak, valószínűleg nem akar többet. Ha jól csinálod, észre semmi veszi. Ha pedig zavarja a dolog egyszerűen ne közeledj többet.

2013. febr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!