Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok az bejön nektek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az bejön nektek ha egy fiúnak ilyen alakja van? (Kép)

Figyelt kérdés

Magára a formára, arányokra , alakra gondolok. Tetszene-e nektek ha ilyen alakom lenne , csak képzeljétek el kicsit kevesebb izommal meg nem ennyire szálkásan - de egyébként tényleg eléggé hasonló.

[link]


[link]

(a nigát kell nézni :D)

Ja és ilyen hitetlenkedésre nem vagyok kíváncsi ha valaki esetleg ezt kétségbe vonná az tartsa magában. Köszi. (Bár akárhogy agyalok nem tudom megérteni miért lenne jó az nekem ha 100 kilós zsíros állat vagyok és ilyen kérdést tennék fel?)



2012. jún. 3. 21:05
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Szóval tetszene nektek? Ja meg fehérbe :D És ne sokkal kevesebb izommal!!! :)
2012. jún. 3. 21:06
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem sok az izom.
2012. jún. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
ez egy Qrva jó pasi :D
2012. jún. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nekem nem nagyon,jó persze legyen kicsit izmos meg minden,de ha belegondolok kicsit jobban,vele nem nagyon lehetne birkózni,mert egy kisebb legyintéssel leütne:D Mostani barátom is izmos,de pont elég van rajta,bár ő nem is bokszoló.Lényeg a lényeg nekem kicsit sok:D
2012. jún. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem a pasit kérdeztem hanem az alakját.
2012. jún. 3. 21:10
 6/19 nielindi ***** válasza:

nekem is sok.


[link] viszont az ilyen nagyon bejön.

2012. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nos, az afroamerikai származású úriembernek kicsit széles szerintem a csípője/hasa, de ez kb olyan kijelentés, h "aha szép ez a gyémánt, csak nem fénylik eléggé"!
2012. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha a pasi maga tetszene (belsőre is), akkor igen, bejönne.
2012. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez már nekem is kicsit sok. Az elöttem szólónál a kép viszont teljesen jó! :)
2012. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! De mondom azért ennyire nem vagyok kib*szarintva. És amit az utolsó linkelt az nem túl izmos? :D
2012. jún. 3. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!