Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha a strandon vag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha a strandon vag valami élmény fürdöbe oda menne hozátok 1 vékony elégé görnyed testartású fiú?

Figyelt kérdés

akkor kiröhögnétek vagy beszélgetnétek vele vagy elküldenétek



(a helyes írási hibákért elnézést )


2012. jún. 4. 00:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
A "szörnyet halna a látványtól" nincs rajta az opciólistán? Kár, mert tőlem valószínűleg ilyet cselekednének. :/
2012. jún. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Max. beszélgetnék vele, ha nagyon jó fejnek tűnne.

De nem szeretek spontán ismerkedni, úgyhogy nagyon-nagyon szimpatikusnak kellene hozzá lennie, hogy akár öt percig is szóba álljak vele.

2012. jún. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
legalább húzd ki magad! :)
2012. jún. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ha kihuzom magam akkor szur a melkasom mert az is bavan horpadva a hanyagtartás miatt
2012. jún. 4. 01:03
 5/15 anonim ***** válasza:

Bsszus abból műtét lesz fiam.


Egy lemezt fognak beoperálni ami kinyomja, mert idővel problémád lesz a légzéssel.

2012. jún. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én meg tyúkmelles vagyok, ami nálam úgy alakult, h a szegycsontról levált az 1ik bordám és felülésnél rácsúszik a jobbszélső bordám a balra. Még élek! :D Orvosi utasításra edzenem kell/kellene. :D
2012. jún. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Alekosz te vagy az?
2012. jún. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, miért jött oda. Ha megkérdezi merre van a büfé, akkor megmutatom neki. Ha csajozni, akkor megmutatom neki, hogy ott ül a pasim, szóval bocs. :(

De nem fogom kiröhögni.

2012. jún. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha útbaigazítást kér, akkor segítek neki, de ha fel akar szedni, akkor nem bunkón, de elküldöm. Én nem járnék egy "kérdőjellel" meg is mondom miért. Ha ránéznek a páromra, akkor látszódjon az, hogy engem meg tud védeni, ha baj van, legyen határozott kiállása, lássák, hogy igen, ez egy férfi. A görbe testtartás olyan meghunyászkodó, gyámoltalan látszatot ad, hogy inkább elbújik egy sarokba, ha baj van, főleg, hogy még vékony is az illető.

De szerintem ezzel a legtöbb csaj így van, valahol ez belénk van kódolva.

2012. jún. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Beszélgetnék vele.
2012. jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!