Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha a strandon vag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha a strandon vag valami élmény fürdöbe oda menne hozátok 1 vékony elégé görnyed testartású fiú?

Figyelt kérdés

akkor kiröhögnétek vagy beszélgetnétek vele vagy elküldenétek



(a helyes írási hibákért elnézést )


2012. jún. 4. 00:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

08:55-ös

" A görbe testtartás olyan meghunyászkodó, gyámoltalan látszatot ad, hogy inkább elbújik egy sarokba, ha baj van, főleg, hogy még vékony is az illető."

Már bocsi, de a legtöbb thai boxoló vékony testalkatú.

Én egy elég gizda, görnyedt testalkatú vagyok, 6 éve űzöm ezt a sportot és bárkivel kiállnék egy fair boxra. Nagyon nem a testalkaton múlik, "ha baj van". Ha már itt tartunk több olyan izompacsirtát ismerek, akinek semmi köze a verekedéshez, az csak a látszat.

2012. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
utolsónak iagaz van nem az a lényeg hogy mekkora darab vagy ha jól megtudod ütni az illetőt kifekszik akármekkkora:)
2012. jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Beszélgetnék vele, ha éppen olyan hangulatom lenne, és ha nem tetszenene, finoman elküldeném - de ennek a vékonysághoz vagy görnyedt testtartáshoz vajmi kevés köze lenne.
2012. jún. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem azért írtam ezt, mert én az izompacsirtákra bukom, hanem a kihúzott testtartás, az erőt, magabiztosságot, határozottságot sugároz. Nőként én is mindig egyenesen járok, pedig az én gerincem sem tökéletes, de ha ránézek akkor az ilyen görnyedt emberek olyan nyúlbélának tűnnek, pedig akár lehetne a terminátor is.
2012. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Húzza ki magát és megvan oldva a főgond :D
2012. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!