Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja mindenki, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindenki, hogy a nőknél milyen élmény az első szex?

Figyelt kérdés

Én olyan emberrel szeretkeztem, aki tapasztalt volt és szerettem is, de nem hagyott bennem mély nyomot.


Eszembe sem jut, csak felidézem.


23/N


2012. máj. 23. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont ez az hogy felidézed és nem jobb ha ugy emlészel rá hogy jó volt jó helyen jó emberrel, mert sokan rossz emberrel rossz idöben rossz helyen vesztik el és utálják ha néha eszükbe jut akár egy percre is,,
2012. máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert az egész további szexuális kultúrádat meghatározza. Kapcsolat volt vagy egyéjszakás. Voltak-e érzelmek. A külsőbeli ízlést is meghatározza.


24/N

2012. máj. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

5 éves kapcsolat volt, szerelmes voltam.


De nem életem legszebb élménye, olyan semleges.

2012. máj. 23. 15:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem csoda, hogy nem volt nagy hatása. Az emberben általában a negatív élmények hagynak mély nyomot.

Egyszerű példa: mész az utcán. emlékszel minden lépésedre? Nyilván nem. De ha esel egy hatalmasat, arra biztosan.


24/N

2012. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tény és való! :)
2012. máj. 23. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!