Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan pasik mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan pasik mint Marshall Erikssen (Jason Segal)?

Figyelt kérdés
mind külsőleg, mind belsőleg, gáz ha egy sztár tetszik? :S

2012. jún. 4. 09:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz ha egy sztár tetszik de ők is csak szerepet játszanak a filmekben valóságban max minimálisan hasonlitanak a szerepre konkrét külsö belsö ilyenből szerintem kevés létezik
2012. jún. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Höhö... Csak nem Így jártam anyátokkal? :P
2012. jún. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Őszintén remélem, hogy léteznek hasonló pasik :D
2012. jún. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem külsőleg nem igazán az esetem, de mindig olyan kapcsolatra vágytam, mint amilyen Lily és Marshall között van.
2012. jún. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
azt nem tudom de olyan pasik mind EN vavvan hisz en vagyok ra az elo pelda! :D
2012. jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, vannak.
2012. jún. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen, de Marshall az a tipikius figura, aki senkinek sem kellett, csak Lily jött rá, mekkora király a srác... A többi csajnak meg fogalma sincs, miről maradt le...

Szóval, hogy valaki összeszedjen egy ilyen pasit, nagyon nyitottnak kell lenni. :)

2012. jún. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
AMúgy a három pasi közül én is MArshallt választanám, az tuti. :)
2012. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem ártana eldönteni, hogy Marshall vagy Jason tetszik neked. Előbbi egy kitalált karakter, míg utóbbi a színész(sztár) - ha már a sztár tetszik neked :)


Marshall karaktere, mint minden kitalált szereplő egy vagy több ember munkájának eredménye. A személyisége, minden jellemvonása meg lett tervezve, a szellemes mondatait pedig az írók adják a szájába. És persze eleve olyan helyzetek vannak a sorozatban, ahol tudják így produkálni magukat a karakterek.


Ettől függetlenül létezhetnek hozzá hasonló pasik, akik külsőleg, belsőleg hasonló tulajdonságokkal rendelkezhetnek, de nem feltétlenül a te elképzeléseid szerint. Nem gáz, hogy tetszik, viszont ne is Marshall hasonmását keresd a valódi világban, mert valószínűleg nem fogsz rátalálni.

2012. jún. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

ugye? :) kedves az emberekkel, vicces, kicsit bolond :), mindig lehet rá számítani, szeret feltétel nélkül, jó barát, ugyanakkor a színész nagyon szerény ember

igazi férfias külseje van, nekem valahol ennél a meretnel kezdődik egy pasi :)


kár hogy fikció :(

2012. jún. 4. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!