Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan pasik mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan pasik mint Marshall Erikssen (Jason Segal)?

Figyelt kérdés
mind külsőleg, mind belsőleg, gáz ha egy sztár tetszik? :S

2012. jún. 4. 09:27
1 2
 11/15 kendrazoltan ***** válasza:
Igazából szerintem az a probléma ezzel, hogy amikor valakinek tetszik egy "sztár", akkor nem is maga az ember tetszik, hanem a szerepe, az egyéniség akit alakít, csak ugyebár azzal, ha olyan keresel, mint ezek a színészek/egyéb ismert emberek, azzal több okból kifolyólag is hiú ábrándokat kergetsz...
2012. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Marshall és Barney keveréke vagyok (vagyis ezt a hozzám közelebb álló lányok és a haverjaim mondják)...és rohattul idegesít, mert már kaptam kosarat azért is, mert túl kedves voltam a lányhoz és belém únt kb 5 hónap után...és azért is mert Barney féle világnézetem zavarta az illetőt és neki meg már túl "gonosz" voltam, hogy 3 hónapnál tovább bírjuk......aztán a 2. mégis összejött egy drogos "művésszel" aki egyfolytában hazudik neki meg úgy kezeli,mintha nem is érző lény lenne a csaj (a sráccal vannak közös barátaink, meg már régóta ismerem..nem előitélet)...de mindegy nem szólok bele az életébe...(sajna az 1. csajról nem tudok semmit)...szóval mi fiúk csak azok vagyunk, akit ti lányok látni akartok bennünk...mind a 2 lánynál magamat adtam...ez van...most van egy barátnőm akivel 7 hónapja vagyunk együtt...csodálkozom is :D
2012. jún. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Előző: te szerepeket játszol :) Nehezen hiszem, hogy valaki lehet nők terén Marshall és Barney keveréke, mert ez kicsit olyan, mintha a tüzet a vízzel kereszteznénk.


Amúgy én hasonló figura vagyok. 9 éves párkapcsolatban élek, ő volt az egyetlen szexuális partnerem, jóindulatú vagyok és majdnem 190 magas stb. Tavaly kvázi Lily San Fransiscos körét is benyaltam :S...

2012. jún. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

én ha a 3-ból választani kéne Marshallra hasonlítok a legjobban :D De azért annyira nem. Meg nem vagyok olyan széles csak magas xD Meg persze ő a kedvencem a srácok közül :P

Most fejeztem be a 4. évadot az animék mellett ez az egyetlen élőszereplős sorozat amit nézek! És kirááály :D

F18

2012. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ő tetszik a sorozatból,bár én pasi vagyok de igen bejön a srác.Odavagyok érte,totál az én esetem.
2012. jún. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!