Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy barátom van?

Figyelt kérdés

18 évesen elég cikinek érzem,hogy itt tartok,de ez van...nem tudom hogy mondjam el nekik,nem konzervatívak,de sose volt még kapcsolatom,sose szoktunk fiúkról beszélgetni,szexről meg végképp nem.

Hogy mondjam el?Hogy kezdjek neki?


2012. jún. 4. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy fiú, akkor semmi gáz.
2012. jún. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen, tömören...Anya,apa, megismerkedtem valakivel. X-nek hívják. Aztán majd kérdeznek úgyis, ami érdekli őket vele kapcsolatban.
2012. jún. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Na akkor neked is szép gondolkodású szüleid lehetnek sajnos. Nekem anyám azt vallja,hogy a szex egy undorító,gusztustalan dolog, akárcsak a csókolózás.


Én meg totál perverz, szexéhes vagyok, meg is őrülök, hogy nincs barátnőm.

2012. jún. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ne aggódj emiatt, majd jön magától ha belekezdesz. Én 15 évesen nemrég mondtam el nekik, annak ellenére hogy konzervatívak, jól fogadták. A te szüleid is megértőek lesznek :)
2012. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
gondolom pasi vagy. Apám ki is tagadna a családból. Meg is érteném...
2012. jún. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,ha a kérdésből nem derül volna ki..:D
2012. jún. 4. 15:05
 7/7 anonim ***** válasza:
ja az úgy más. xD
2012. jún. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!