Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem iszonyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem iszonyat gáz? :S

Figyelt kérdés

bocsi, ha tök rossz kategóriába írtam, nem tudom, h hova kellene...


én, meg apám elmentünk egy városba ismerőseinkkel. (különben 4-en vagyunk, de most csak mi mentünk), ők 4-en voltak.

az utazás napján megjött a menzeszem, és igazából nem nagyon tudtam vele mit kezdeni, meg apámat nem is nagyon éreztem megfelelő személynek erre, úgyhogy felhívtam anyámat, aki elmondta, h milyen betétet kell vennem, meg minden...

ezt gondoltam már elmondhatom apámnak, tehát megkértem, hogy menjünk el vásárolni. erre elkezdte fejtegetni a témát, mindenfélét kérdezett, pont olyanokat, amik miatt inkább úgy döntöttem, h anyámat kérdezem helyette. de sikerült kibújnom alóluk. később eszébe jutott, h megkérdezhetnénk az ismerőseinket, akikkel jöttünk, mivel közülük 3 nő. hát én belementem, de nem gondoltam, h azt is le kell majd egyeztetnünk, h nem ő kérdezi meg, hanem én, tehát amikor mentünk velük szaunázni, a drága apám lazán felhozta a témát, ráadásul a nálam 1 évvel idősebb csaj, (akivel próbáltam vmennyire jóban lenni) meg az anyja barátnője előtt!! hát gondolhatjátok mennyire égett a pofám előttük, majdnem elsírtam magam szégyenemben, az egész fejemet a tenyerembe temettem, h nem lássák mennyire rák vörös leszek :S közben persze hallom, ahogy apám értetlenkedik, és a másik kettő, meg sajnálkozik rajtam.


később, amikor ketten maradtunk apámmal, megmondtam, h ugye tudja, h ez iszonyat gáz volt, de ő csak tovább értetlenkedett, és a világért nem akarta belátni, az igazamat. attól fogva, minden mozdulatomat, amit feltételeztem, h látnak nagyon kínosnak véltem... :S


később felhívtam anyámat, mint egyetlen kézre eső személyt akinek elmondhatom, és persze ő is teljesen ki volt borulva apámon, és mint kiderül, ő se nagyon osztja meg vele az ilyen dolgokat, mert apám nagyon átérzős típusnak bizonyul..


apa még mindig nem látja be, h ez mennyire kínos volt, tehát titeket kérdezlek! :)


bocsi még egyszer, ha rossz kategóriába írtam, és untattalak titeket. :)


2012. jún. 4. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
én fiú vagyok, de nem értem, h ti lányok mit vagytok ezen úgy kiborulva. természetes dolog! Ami természetes, az miért lenne gáz?
2012. jún. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
najó manapság homoszexuálisnak lenni is természetes, ami szerintem gáz, de érted a lényeget amit felhoztam! Nem gáz!
2012. jún. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez szerintem se gáz.Én se örültem volna,ha apum ilyen témát felhoz több ember előtt,de nyugi.Főleg,hogy azt írtad nők,tehát tudják milyen ez.
2012. jún. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ilyenek az apák.

Az enyém is ilyen, képes akármilyen kínos témát felhozni ismerősök előtt, főleg olyan dolgokat, ami "természetes" (pl, régen, amikor pucéran szaladgáltam a kertben, vagy amikor megjött, meg hasonlók) Ráadásul én 22 éves vagyok!!!

Szóval megszoktam, valószínűleg a legtöbb apa nem érti mi ebben a kínos, ne törődj vele. Megbeszélheted vele, hogy legközelebb, ha lehet ilyesmit ne hozzon fel, de előre szólok, nem biztos, hogy veszi a lapot.

Amúgy a menstruáció meg pont egy olyan dolog,, ami tényleg nem ciki, bár, amikor először jött meg, még én is kissé szégyelltem.

2012. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
oké, de ez az első volt, és apám is így mondta nekik, és úgy álltam ott, mint apuci kicsi lánya, aki ilyet nem tud megkérdezni... xS
2012. jún. 4. 17:54
 6/13 anonim ***** válasza:
valahogy nem érzem gáznak (bár én fiú vagyok). hány éves vagy?
2012. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem kezelte jól a helyzetet az biztos, de ez már veszett fejsze nyele, forszirozni újra és újra felesleges a témát. Ő is hibázhat, feltételezhetően ezt már tudja is, utólag átgondolva biztos máshogy oldotta volna meg.

Ne felejtsd el hogy a legnagyobb jóindulat vezérelte és csak amiatt hibázott, mert nincs ebben női dologban rutinja, ez pedig nem feltétlenül baj, ő más dolgokban rutinos amihez viszont anyukád nem konyit.


Mentségére legyen mondva hogy olyanok elött hozta fel a témát akik mind átestek ezen, igy teljes mértékben átlátják a helyzetet, ők biztosan semmi cikit nem fognak ebben találni.

Ne ess neki, inkább adj neki egy puszit és ezzel zárd le az ügyet.

2012. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát édesapád nagy tuskó volt, az fix, de azért nem kell túlpörögni ezt; egyszer majd röhögsz ezen...
2012. jún. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha csaj vagy, akkor egyáltalán nem gáz. De ha pasi akkor ultra gáz :D
2012. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra hogy ez még mindig jobb mint ami itt az egyik kérdésben szerepelt egy másik lánynál.


Életében elöször mehetett fel hozzá fiú, benn tanultak a szobában, az apja meg egyszercsak berohant, fingott egy giganagyot majd röhögve kirohant.

Na, ez tutira ciki.

Szóval apukád még mindig a jó fej kategória.

2012. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!