Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, hogy a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy a srác túl jó nőnek tart, és azért nem lépett felém, vagy iszonyat rondának, és azért?

Figyelt kérdés

Nem látom magam hű de szépnek, de csúnyának sem, képet nem szeretnék feltölteni, de 168 cm magas, 54kg, vékony, de nem gebe, véleményem szerint szép arcú lány vagyok, legalábbis rondának nem tartom magam, de nem tudom kívülállok mit gondolnak rólam, eddig nem vettem észre, hogy rondának tartottak volna, bár azt meg nem tudom hinni, hogy annyira szépnek látna, hogy azért nem kellek neki. Hogy lehet ezt eldönteni?

Mindketten 21 évesek vagyunk, és nem tudom volt e már barátnője, de állítólag nagy csajozógép, bár mindig a haverjaival lóg, nővel még sosem láttam.


2011. júl. 25. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha azért nem lépett feléd, mert túl szépnek tart, akkor még mindig bámul, ha túl rondának tart, akkor nem bámul.
2011. júl. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát már egy ideje nem találkoztunk, de szokott nézni, mindig a lábaim bámulta mikor rövidnaciba voltam.

Kedves volt... aztán meg csúnyán beszolt,... majd megint kedves volt, nagyon is, aztán utolsó napokba úgy elmentünk egymás mellett, majd írtam neki, de nem válaszolt. Nem akarok megint írni nehogy azt higyje rászáltam, vagy valami, csak nagyon megszerettem, de ha neki nem kellek hagyom, csak, nem értem őt, és jó lenne tudni.

2011. júl. 25. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ráírtál és nem reagált akkor hagyd békén. Nem azért mert nem tetszel neki, hanem azért mert ne te fuss utána. Lehet hogy ilyen beképzelt menő csávónak érzi magát aki után futni fogsz. Inkább ne tedd.

A hogy csajozógép, az elég rossz hír. Gondolom nem akarsz egy menetre vele elmenni:SS Pedig inkább legyél óvatos. Ilyet meg ne mondj hogy beleszerettél, mert ez csak vonzóódás esetleg szimpátia lehet!

26L

2011. júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem beleszerettem, hanem megszerettem, az nem ugyan az, a személységét megszerettem, de nem szerettem bele, hát mindig a haverjaival bulizik, aztán részegen hazatéved de ez csak heti egy alkalommal, bár nem tudom, hogy csajozik ha mindig a haverjaival van, barátnőim szerint ilyen menő csávó, macsó féle, pedig ez csak a külső, amúgy egy tök egyszerű kedves pasi. nem futok én utánna csak szeretném tudni, hogy mért nem kellettem neki, de megkérdezni őt tuti nem fogom.
2011. júl. 25. 20:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha küldesz privátban képet magadról akkor meg tudom mondani, de így látatlanban nem mert 2 esélyes a dolog, vagy igen vagy nem.

21F


Néztem már azért is nőre hogy milyen csúnya és azért is mert nagyon jól nézett ki.

2011. júl. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!