Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy fiú egy tucat csajt hülyíthet, mégsem tartják rossznak, de ha egy csaj csinálja ezt, egy ribanc?

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Azért mert egy lánynak smemit nem kell tennie ha pasit akar, csak leül valahová és leszólítják, egy fiúnak viszont ugyan ezért meg kell harcolnia, udvarolnia, pénzt, energiát, időt áldoznia, úgy könnyű a lánynak, hogy semmit nem csinál, akkor persze, hogy ri*anc ha másokat hülyít.
2012. jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
mert az élet igazságtalan, el kell fogadni.
2012. jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Ja és amit az első írt az is igaz.
2012. jún. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De miért ne kéne energiát beleölnie egy csajnak valamibe?Szerintem manapság fordulnak a szerepek is szerintem.
2012. jún. 4. 19:44
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Ma már pont fordítva van, egy lánynak sokkal többet kell szenvednie azért, hogy barátja legyen, ne nézzék k.rvának, ribancnak, csak mert szóba állt vkivel. A pasik meg csak elmennek bulizni és akkor azt hiszik ők a királyak, és menők, h mindenkit megdugnak
2012. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Miért még is milyen energiát áldoz a csaj bele? Kb semmit, elmegy egy buliba, leül és szépen válogat azok közül akik odamennek hozzá, nem kell csinálnia semmit, passzívan elüldögél, hát ennél könnyebb dolog kell?Ezt én is megcsinálom bármikor, csakhogy hozzám kutya nem fog odamenni, nekem a csajokhoz kell odamennem akik tetszenek, és sokból egy mond igent, addig meghívok mondjuk 4 csajt piára hiába, mert utána elküldenek, szóval érted, ez egyoldalú, ha én ülnék egy buliban nem történne semmi, nem beszélne velem egy lány sem.Így hát egyértelmű, hogy mivel mi férfiak csinálunk mindent meg van engedve, hogy sok lányhoz odamenjünk, de ha egy csaj csinálná ezt, vagy több férfit fogad, flörtöl velük az egy ri*anc.
2012. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gonosz analógia lesz:

Ha van egy kulcsod, ami minden zárat kinyit, azt a legnagyobb becsben tartod, az egy igazi mesterkulcs! De ha van egy lakatod, amit minden kulcs kinyit, az csak egy Sz@r lakat...

2012. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
21:59 Ha belegondolnál, akkor észre vennéd, hogy ez egy nagy marhaság, mivel mindig a csaj irányít. Ha ő nem akar szexet, akkor nem is lesz, de ha egy pasi akar, de a csaj nem, akkor abból tuti nem lesz. Szóval ez a kulcsos baromság elég cinkes teória. Ezt csak vmi okoskodó nyomi pasi találta ki, önmaga megnyugtatására. De igazából ugyanúgy van férfiaknél is ribanc, csak nem úgy hívják, de attól a csajok szemébe ugyanaz marad, max. ti nem tudtok róla.. de én a férfiak helyébe nem menőznék ezzel a kulcsos storival, mert elég égő.
2012. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A tegnapi 21:59-es vagyok!

Kedves nekem válaszoló:

Akkor gondolom nincs kifogásod az ellen, hogy ha a csajok csinálják ugyanezt, le lesznek ribancozva? :) Hiszen "mindig a csaj irányít", ezért becüsli meg a sokakkal szexelő pasit, és vetik meg a sokakkal szexelő lányt.

Szerintem sem igazságos ez egyébként, én pl. kifejezetten kevés lánnyal voltam, és nem a lehetőségeim csekély száma miatt.

További jó irányítást :D

2012. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ez így van,fogadd el
2012. jún. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!