Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez már így marad,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már így marad, amíg nem megyek koleszba vagy egyetemre?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy nem tudok egyedül elmenni bulizni vagy hasonló helyekre és nem is akarok, mert társaság nélkül nem érezném jól magam. Szóval belekerültem egy ördögi körbe mert úgy alakult, hogy 3 éve nincsenek élőben barátaim, csak neten keresztül, a sulim pedig hasonló egy egyetemhez, mindenki idegenkedik a másiktól és csak bejár ide-oda órákra, nem alakulnak ki barátságok.

Azoknak a lányoknak akikkel neten ismerkedem mindig megtetszem, de 200-300 kilométerekre laknak tőlem, amikor talizunk soha nem értik, hogy hogy lehetek egyedül, mert szerintük jó társaság vagyok és jól is nézek ki. Elszigetelve érzem magam, itt ülök a legtöbb hétvégén egyedül 18 évesen és még 1 évem vissza van ebből a suliból. Régebben még zárkózott voltam, de mostanra mindenre nyitott vagyok már, mégsem történik semmi érdekes. Élőben ha valakinek megemlítem ezt, rögtön azzal jön hogy ő azt hitte, hogy én állandóan megyek valahová és van barátnőm stb, pedig nincs :D. Elvagyok egyedül, de ez gáz, vagyis kezd az lenni, több könyvet olvastam már mint a nagyim. Olyan jó lenne találni 1 társaságot akik nem retardáltak, de mégis lehet velük piálni és b@sztathatnánk egymást anélkül, hogy a másik besértődne.



2012. jún. 2. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egyetemi bulik
2012. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi helyzetben vagyok, csak én más okok miatt :(
2012. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
járj valamilyen sportra vagy iskolai körbe,mit tudom én
2012. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha Debrecenben tanulsz véletlen írj privit és segítünk rajtad haver! :D
2012. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Járj ifire,ott normális lánnyokal lehet ismerkedni :)
2012. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

20:23


B@szki ezt nem hiszem el, Debrecen is véletlenül 310km-re van innen... :DD

2012. jún. 2. 20:24
 7/11 anonim ***** válasza:
hol laksz vazeg
2012. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

20:23


Az vmi party club nem? Google ezt dobta ki.


Ja amúgy nincsenek semmiféle körök az iskolámban..

2012. jún. 2. 20:26
 9/11 A kérdező kommentje:
tolnamegye.. Pécsre szoktam átjárni nagy ritkán, ott szereztem pár ismerőst.
2012. jún. 2. 20:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged járj el Bonyhádra. Van ott egy banda, aki bevenne Téged. Vegyes csapat, van két 15 éves lány meg egy-két 23-30 éves srác is. De pontosan nem tudom a tagok számát. Azt hiszem az nem lehet Tőled annyira messze.
2012. jún. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!