Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen paraméterekkel tuti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen paraméterekkel tuti csúnya csaj vagyok?

Figyelt kérdés

167/74


Nagyon sok év sport áll mögöttem. Utóbbi időben 14 kilót híztam sajnos.


Esélyem nincs rá, hogy valaki sportosnak találjon? Ilyen adatokkal mindenki hájpacni? Nem segít a sok év sport sem?


Az adatok magukért beszélnek? Arra célzok, hogy ha van is rajtam többlet, kizárt, hogy csinos legyek, ha ezek az adataim?


Képet nem adok!


2012. jún. 2. 23:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
miért???legszebb a telt fitt nő!!!
2012. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Marada ***** válasza:
Szerintem a súlyoddal nincs olyan nagy baj. Az arcodat meg nem tudom :)
2012. jún. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Diavolino44 ***** válasza:
Ha folyamatosan sportolsz akkor figyelj oda jobban az étrendedre, 14 kg elég durva már bocs..
2012. jún. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Fogyjál le.
2012. jún. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ennyi adat ismeretében nem feltétlenül vagy csúnya, de sportosnak nem neveznélek.
2012. jún. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

60 kg-al durván jól nézhettél ki. 74-el szerintem nem vennélek észre az utcán. Nem lehetsz most sem csúnya, de én már inkább a szürke átlagba sorolnálak így.

EZ CSAK A KINÉZET, NE ÉRTS FÉLRE!

2012. jún. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én nem rég kezdtem el sportolni és 1 hónap alatt 4 kilót fogytam pedig nem is akartam XD

Amúgy genetika nem mindenki képes a fogyásra főleg ha ugyan azt eszed...

2012. jún. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Gyógyszer váltotta ki és az istennek sem akar lemenni.
2012. jún. 3. 00:11
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is kb. ennyit híztam (ha a legkönnyebb állapotomat nézem, akkor 23 kg, de akkor nagyon-nagyon vékony voltam), de mivel éveken át sportoltam, meg van a tartásom és némi izom is van még rajtam. Tehát sokkal jobb helyzetben vagyok, mint az, aki soha nem mozgott.
2012. jún. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

aki nem figyel az étrendjére,azt én nem nevezném sportolónak.


egyébként meg ezek az adatok nem feltétlenül beszélnek önmagukért.

a testzsír% mérés dönti el,hogy mi is az igazság,mert ha beszálkásítva vagy ekkora,vagyis izmos vagy,akkor valóban sportos a formád.

de ha 30% feletti a testzsírod,ami egészségtelenül magas,akkor persze szó sincs semmi sportosságról,csak egy elhízott emberről.

méress testzsír és megtudod.

[link]

2012. jún. 3. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!