Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt finoman...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt finoman megérdeklödni?

Figyelt kérdés
Hogyan puhatoljam ki egy férfinál hogy van e párja családja hogy utaljak illetve kérdezzek rá nem nagyon ismerjük egymást de nekem tetszik és szeretném megtudni valahogy . Tippek?

2012. jún. 4. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Van jegygyűrűje?

Látsz nála fényképet, megkérdezed, hogy ki ez, stb.

Vagy valami bókkal, hogy a felesége/barátnője nagyon szerencsés nő, stb.

2012. jún. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
modern kor csodája: facebook.
2012. jún. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs közzösségi oldalakon fennt és nincs gyürüje
2012. jún. 4. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk én egy modortalan suttyó vagyok :D, de volt már olyan pasi, akitől simán megkérdeztem hasonló szituban, amikor mesélt vmit, hogy "na és az asszony mit szól ehhez?". Ő meg mondta, hogy már egy jóideje nincsen asszony, és akkor happiness volt. :) De azt szerintem nem bunkóság megkérdezni pl. valami ünnep táján, hogy el szoktak-e utazni ilyenkor a párjával, vagy hasonlók.
2012. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
agyalj ki egy sztorit vagy teremts olyan szövegkörnyezetet amire azt tudod mondani, hogy "... a párod".
2012. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi valahová majd berakom és az asszony mit szól ehhez vagy a párod:D:D
2012. jún. 5. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!