Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg neki finoman?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki finoman?

Figyelt kérdés
Hogyan mondhatnám meg a srácnak, hogy ne sértsem meg vele, hogy vágassa le a haját? Hosszú haja van és valahogy ha pl fazonra nyírná egész máshogy festene mint így. Mert nem áll jól neki ez a haj. De nem tudom a pasiknak mennyire gyenge pontjuk ez. Ezért szeretnék valami tippet, trükköt, hogy hogyan vezethetném fel ezt a témát.
2012. márc. 5. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jól áll neki, csak neked ez nem az ízlésed. Küldj róla képet.
2012. márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vigyorogva add neki elő. csinálj úgy mintha viccelnél. am meg ha megsértődik akkor mivan? a pasikat nem érdeklik az ilyen dolgok, a lényeg h tetszenek a csajoknak.
2012. márc. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 QQRIQqwe ***** válasza:

Én speciel Rocker vagyok(hosszú haj meg minden)de szerintem ne próbáld meg nem fog sikerülni...(legalábbis nálam nem sikerülni sehogy se)

16/F

2012. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 QQRIQqwe ***** válasza:
sikerülne*
2012. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Szerintem jobban állna neked a rövid haj. Gondolkodtál már azon, hogy kipróbáld?"
2012. márc. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek:)
2012. márc. 6. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!