Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "vakarhatnám le"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "vakarhatnám le" azokat a fiúkat, akiknek tetszek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy szépségkirálynő, meg amúgy is fiatal vagyok (14), szóval örülnöm kéne, hogy tetszek valakinek... A teljesen kedves, normális és csinos barátnőmet bezzeg észre sem veszik a fiúk... Halvány lil gőzöm sincs, hogy miért engem választottak. (A kinézetem sem a legjobb, és a belsőm sem. Agresszív vagyok, és szeretem leordítani az embereket)


Na, de az a lényeg, hogy van 5 fiú, akiknek tetszem. Viszont nekem egyik sem tetszik. És azért örülök neki, hogy bejövök nekik, mert önbizalmat ad... De akkor is kellemetlen. Én nem akarok tőlük abszolút semmit. És nagyon rossz, mert azért nem csinálhatom azt, hogy levegőnek nézem őket. Hogyan tudathatnám, hogy esélytelenek a számomra? Amikor kicsit kedves vagyok, rögtön félek, hogy félreértenek. Van köztük 3, akik olyn merész fajták. Szeretnek velem incselkedni, folyton a nyomomban vannak. Őket lelkiismeret furdalás nélkül lekiabálom, meg lehordom. De a maradék 2 srác csak kedves velem, sőt az egyik még ajándékot is vett. Ilyenkor olyam rossz érzés. Mit csináljak? Legyek velük kicsit komorabb?


Köszi a normális válaszokat! 14/L


2012. febr. 6. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:
semmit, mond meg nekik hogy nem tetszenek
2012. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!