Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy teljesen értelmes, normális srácoknak még csak az esélyt sem adják meg, az "állatoknak" ellenben mindig van barátnője?

Figyelt kérdés

A szingli srácok között nagyon sok olyan van, aki a tulajdonságait tekintve olyan, akit majdnem minden lány kívánna.Ennek ellenére páros lábbal rúgják vissza őket, egy szikrányi esélyt sem hagyva nekik. A szúrós szemek, fintorgó szájhúzások tengerén nagyon nehéz, ha nem lehetetlen átjutni.

Az ember ilyenkor azt gondolná, hogy "na, aki ezen túljut, az maga Supermen lesz!"

A meglepetés akkor jön, amikor idejön az ember a Gyakori-ra és elolvassa a lányok leveleit. Az egyik lány arról panaszkodik, hogy a barátjával annak a farkán kívül semmi más nem kapcsolja össze. Egy másik esetben az egyik fiú panaszolja, hogy ráerőltette a barátnőjére az anált és panaszkodott, hogy a lányra rájött a székelési inger, ő elvitte mosdani, utána folytatta, mintha mi sem történt volna.A harmadik esetben a lány sír, mert a barátja használati tárgynak tekinti, max. néha keresi, amikor épp eszébe jut, akkor is csak azért, hogy villoghasson vele vagy ágytornára. A panaszok száma végtelen.

Viszont ilyenkor ilyenkor mindig eszembe jut: ezek a lányok tudnak egyáltalán arról, hogy léteznek olyan srácok, akik mellett aranyéletük lenne?



2012. jún. 4. 21:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Az ember is az állatvilághoz tartozik, tehát a szaporodás nem az IQ-től és kedvességtől függ. Fizikai erő, megjelenés, és feromonok.
2012. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Hogy te mekkora oltást fogsz kapni ezért :D

*popcorn elővesz*

2012. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%

Egy töketlen pali mellett miért lenne bárkinek is aranyélete? Gyakorolj némi önkritikát.

Ezek mellett még mindig jobb élete van egy lánynak, mint egy nyámnyila kis beszari mellett.

2012. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
mert azok a srácok bármilyen bunkón is, de férfiként viselkednek. akiket pedig te rendes srácoknak írtál le, azok inkább fiúként
2012. jún. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%

Ne szélsőségben gondolkodjatok...

Mellesleg a "kis beszari" pár hét után már nem is lenne annyira beszari, ha végre adna valaki egy esélyt neki, és megjönne az önbizalma amit a sok 'szájhúzás, és egyéb fintorgás után elvesztett.

2012. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
nem oltok én itt le senkit, de hadd hívjam fel a figyelmedet arra az aprócska tényre, h itt a gyakorin rengeteg olyan kérdés érkezik pasiktól is, h a lány nem hívja fel sose, hogy a lány megcsalta, hogy a lány ráakaszkodik, hogy a lány megalázza. na és? akkor most nekik is csak a szemét fajta kell? vagy most mi a helyzet? mi vagyunk a rosszak, mert rosszul döntünk? aztán mi vagyunk a rosszak, mert minket választanak és szemétkedünk? elég unalmas már ez a "gyűlöljük együtt a nőket, mert mindenért ők a hibásak, még azért is, mert mi magunk nem tudunk érvényesülni az életben" - mozgalom.
2012. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

Két esetet tudok elképzelni.

1. A srácok akikre te gondolsz, az oldalt is rendszeresen látogató "lúzer nyomorék vagyok, miért nincs nőm" típusú srácok. Szerintem ez önmagában válasz a kérdésedre.

2. A srácok akikre te gondolsz, tényleg jófej srácok. Ilyenből te én tényleg sokat ismerek. És valóban tényleg tök jó lenne velük járni.

És te, hogy ezek milyen magas ívben szarnak az átlagos lányokra, az elképesztő. :D Mindegyik ugyanazok után a pénzsóher p.csák után futkos, amelyiknek a fukszos bunkó barom kell. Csak mert nagy a csöcse és dekoratív.

ENNYI.


Egyébként... nekem van pasim. Normális. Én rinyálás helyett értelmesebb helyeken keresgéltem, és tudod, aki keres az talál.

Tádám...

2012. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Miért lenne töketlen az, aki ember módra beszél velük?

Nem egy lánynak pedig az az álompasi, aki veri a mellét, mint egy majom.

2012. jún. 4. 21:34
 9/22 A kérdező kommentje:

5-ösnél a pont.

Sokszor van olyan érzésem, hogy több lány mintha szabályosan félne az értelmes fiúktól.

2012. jún. 4. 21:36
 10/22 anonim ***** válasza:
54%
Jó, kár beléd minden szó. Élj a kis világodban és szidj mindenkit, aki nem ekkora béna, mint te!
2012. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!