Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti lefeküdnétek Fluor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti lefeküdnétek Fluor Tomival? Vagy járnátok vele?

Figyelt kérdés
Nekem ő tényleg bejön, és ha kicsit jobban megnézem, abszol=ut nem gáz pasi, hisz ő is csak egy ember. Szerintem tökre jó lehet vele a párkapcsolat. Én nem csak a Fluor-t látom benne, hanem Karácson Tamást és szerintem ő is csak egy ember... eltudnátok vele képzelni a hetköznapokat, hogy ott van mellettetek?!....

#Fluor Tomi #lefelüdnétek
2012. jún. 5. 03:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos hiába is tudnánk elképzelni. Ő már foglalt. :D
2012. jún. 5. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Jajjj dehogy foglalt :D
2012. jún. 5. 03:26
 3/31 anonim ***** válasza:
23%
de igen, van barátnője(Sp, lánykori nevén éder krisztián)
2012. jún. 5. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Sajnos jópár ember szerint hasonlítók fluorra.
2012. jún. 5. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
ismerem civilben is a srácot, fehérvárra járt suliba a tatayba de kib*szták most még is milliókat keres érettségi nélkül, csak mert sokan ismerik, ennyi elég magyarországon úgy látszik...
2012. jún. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
74%

Tucat olyan fiút ismerek, aki jobban néz ki nála.Összevissza fogak, tészta kép.

Van az a mondás, hogy a katedra szépít. Ezt arra értik, hogy bizonyos helyzetekben, pozíciókban sokkal vonzóbbak az eberek.



Mondok egy példát: Ismertem egy srácot, semmi extra nem volt benne, de amikor friss diplomával az én sulimban kapott állást, hirtelen ő lett a valaha létezett legjobb pasi. nem is értettem, miért nem vettem észre hamarabb.

Aztán elballagtam, és az osztálytalálkozón csak pislogtam, mert észre sem vettem, amíg oda nem jött.


Ez a fluor egy átlagos magasságú, nem kövér, de nem izmos fiú, Mo-n a barna haj és a barna szem az uralkodó. Hivatalosan is átlagos. Tucatjával van ilyen, csak ők nem ismertek.

2012. jún. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Igen, tény és való igazad van, vannak ilyen emberek is. De ő az én szemeben nem egy médiaszemélyiségként jelenik meg. Jóvan, hogy vannak neki számai, meg jár konertezni, vannak interjúi. Ezt el kell "viselni" de ez melett ö is éppen olyan átlagos mint mink. NOrmális családból jött, vannak érzésései...Az a baj ezzel, hogy mindenki a felszint lássa...(e hát nem köteles senki arra, hogy igy lássa a heylzetet mint én)
2012. jún. 5. 08:44
 8/31 anonim ***** válasza:
Én nem jönnék vele össze, őszintén nem tetszik sem ahogy öltözik sem ahogy előadja magát, szerintem majd te is kinövöd :)
2012. jún. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 cashy1987 ***** válasza:
tomi te vagy az? :D
2012. jún. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy kinövöm...ti nem értetek, éngem nem érdekel, hogy fluor tomika meg ilyenek...attol meg hiresség, attol nem lehet parkapcsolata? vagy akkor ö már egy elitélt ember, mert némelyiknek nem tetszik a zenéje? vagy mi? és lehet hogy a korom miatt is tudom ot megérteni...én nem azért vagyok oda amit csinált magából hanem az aki...22/L
2012. jún. 5. 09:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!