Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mond ilyeneket magáról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond ilyeneket magáról?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, egy 33 éves pasiról van szó, ismerkedünk. Mikor arra terelődik a szó, hogy mi is ez közöttünk, akkor mindig felhozza, hogy neki milyen kusza az élete, nem ajánlja magát senkinek, őt ne szeresse senki, de ha valaki magától teszi, azt elfogadja.


Ezt nem értem. Most el akar magától ijeszteni vagyis nem akar tőlem semmit és így akar lerázni vagy fordítva, csak előre meg akarja mondani, hogy mire számíthatok?


2012. jún. 5. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, csak azt szeretné, hogy ne várj tőle túl sokat.
2012. jún. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1xűen próbálja előre bebiztosítani magát, h ha később csalódnál benne, ne tudj semmit a fejéhezvágni, mert hiszen ő megmondta előre...
2012. jún. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A képlet egyszerű Kedvesem:

Csak kurog@t!!!

2012. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-2. Köszi, én is erre gondoltam, de azért ez elég gyáva dolog.

3. Mondom, ismerkedünk. Még csak meg se csókolt, ebben tévedtél.

2012. jún. 5. 12:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerős. Ha igent mondasz, nem tartozik neked semmivel, ha nemet, szemét vagy.
2012. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Így adja a tudtodra, hogy szexkapcsolattól nem akar többet!


23/N

2012. jún. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Védi magát.
2012. jún. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!