Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ütött belém? Mi okozta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ütött belém? Mi okozta ezt? Miért álmodom ilyeneket?

Figyelt kérdés

Nyilván anélkül, hogy ismerne bárki pontos választ nem adhat, de valami segítség jól jönne az értelmezésben.

Szóval van egy baráti társaságom, egy pár és egy srác, akivel, mióta egyetemre járok jóban vagyok. Nagyon sokat vagyunk együtt, hetente több este jön fel hozzánk beszélgetni, és négyesben játszunk eszünk, mindent így csinálunk.

Azt álmodtam, hogy még néhány jó baráttal kiegészülve beszélgettünk, és a gyengédség került szóba. Erre ez a srác odafordult hozzám, és ennyit mondott: 'én ennyire tudok gyengéd lenni' és hosszan megcsókolt. Én meg hagytam, de hogy miért azt nem tudom, meglepett. A csapat többi részét, egy főt leszámítva nem lepte meg a dolog.


A sráccal sosem volt semmilyen ilyen irányú kapcsolatunk, legjobb tudomásom szerint egyikünk sem tervet ilyet, hiszen neki van kiszemeltje. Én pedig úgy gondolok rá, mint az egyik legjobb barátomra.


2012. ápr. 22. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:

egyik nap én is álmodtam egy hasonlót

amúgy én néha szoktam álmodni, hogy csókolózom az egyik haverommal

pedig nem is tetszik, csak a lelke, igaz néha arra gondolok milyen lenne vele a szex:)


szóval én nem teljesen ok nélkül álmodom ilyeneket

azért egy kis vágy van mögötte szerintem nálad is

2012. ápr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én mostanában azzal szoktam álmodni, akire sokat gondolok vagy ami épp nagyon foglalkoztat. Lehet hogy tudat alatt te is másképp gondolod, többet is el tudnál vele képzelni egyszerű barátságnál.
2012. ápr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!