Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira rossz érzés?

Figyelt kérdés
Borzasztóan egyedül érzem magam. Barátommal szakítottam, de igazából az nem viselt meg annyira, mert nem volt nagy szerelem. Inkább az az előtti barátom hiányzik, illetve már nem ő, csak az hogy valakit annyira szerethessek. Most van egy fiú, aki iszonyatosan tetszik, de nem igazán érdeklem....(beszélgettünk, de élőbe még nem találkoztunk, aztán mondtam neki hogy nem is zavarom, erre ő azt mondta h ne zavarsz, de semmi kérdés, semmi hogy mi van velem.) Miért ennyire rossz minden? annyira szeretnék végre már boldog lenni. De nem tudom hogy mivel kössem le magamat. Az a baj, hogy általában akik nekem tetszenek, azoknak én nem. 18/L
2012. jún. 5. 14:01
 1/4 Kyarah81 válasza:
Sajnos már én is átéltem ezt. Nem az a kapcsolat hiányzik, csak amilyen volt... És én is mindig így jártam, hogy annak tetszettem aki nekem nem, és aki nekem tetszett az csak haverként tekintett rám. De ne szomorodj el, nekem 2 év magány után olyan párom lett, akivel teljes az összhang, azóta van 2 gyönyörű gyermekünk, és már megértettem, hogy aki akkor iszonyatosan tetszett, azzal igazából nem is lett volna ilyen jó mint most. Úgyhogy fel a fejjel, semmi sem véletlen. Ha nem kérdezte meg mi a baj akkor nem vesz túl komolya téged az a srác... Kívánom, hogy mihamarabb légy boldog!
2012. jún. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Regebben en is pont igy voltam. Tenyleg rosz erzes.

De a legrosszabb amit tehetsz, hogy görcsösen kezdesz keresni valakit akit szerethetsz. Akkor szinte biztos h kihasznalnak.

Nekem a küzdösport segitett.

Olyan helyen voltam ahol jo volt a legkör, sok pasi volt es mind szerettük amit csinaltunk.

Elöször csak pasizni mentem le edzesre. Akkor az nem jött össze.(szerencsere) Viszont beleszerettem a sportba. Test-test elleni küzdelemek es gyakorlasok voltak, igy nem voltam maganyos sem. A küzdö sportot üzö emberek alltalaban közvetlenebbek. Sok baratom lett.

2 evre ra megtalaltam a parom (edzesen). 4 eve vagyunk együtt.

22L

2012. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem akarlak megbántani, de minden második 18 évesnek ugyanez a baja. majd elmúlik
2012. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Az a baj, hogy általában akik nekem tetszenek, azoknak én nem" az egyedülálló magányos emberek 99%-val ez a helyzet :)
2012. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!